Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről a két...

Simpleasthat kérdése:

Ti mit gondoltok erről a két "embertípusról"?

Figyelt kérdés

Tudom nem a legjobb szóhasználat.


Arról aki mindig bocsánatot kér mindenért, akkor is ha az egy semmiség.


És arról, aki szinte soha,vagy későn pedig alapos oka lenne rá.


Én az egyiken jókat kuncogok, a másik viszont felbosszant és van hogy mindkettő idegesít.


2019. jan. 17. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem túl jó jellemvonás, talán az önismeret hiányzik mindkettő egyénből. Az első a "bocsánat, hogy élek típus" túlságosan alárendelt személyiség, önbizalma a pincében, általában ki is használják az emberek. A másik meg a rátarti, önmagát hibásnak sosem gondoló, túlságosan büszke ember, akivel nehéz egészséges vitát folytatni, mert általában ő akar felülemelkedni, és szereti másokra kenni a saját bűnét, és/vagy nem túl sokat vizsgálja a tetteit.
2019. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az aki mindenért bocsánatot kér jobb "embertípus" mint aki soha. Persze ha már minden kis szarért kéri a bocsánatot az tényleg idegesítő tud lenni de ha szólsz neki talán tud változtatni rajta. De aki soha nem kér bocsánatot nem is soha még ha térden állva kéred sem. Az ilyeneknek túl nagy az egojuk és önbecsülésük hogy elismerjék ők hibáztak. De ez csak az én véleményem! :)
2019. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*nem is fog soha
2019. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Alapjáraton én is úgy vagyok vele, hogy többre értékelem mint azt aki soha se kér bocsánatot.

Egyik munkatársam ilyen,jól kijövünk,de van hogy rá kell szólnom hogy ne kérjen mindenért bocsánatot.

Egy másik munkatársam meg az ellentetje.

Felettem áll a ranglétrán, szóval nem vonhatom felelősségre de szoktam neki jelezni ha bunkón viselkedik.Volt olyan is hogy kiosztottam neki, de nem hatotta meg.

2019. jan. 17. 20:28
 5/5 Metionin ***** válasza:
Mindkettő irritál.
2019. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!