Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más hogyan érte el, hogy nem...

Más hogyan érte el, hogy nem foglalkozott más véleményével?

Figyelt kérdés

Pár utcával arrèbb lakik egy csaj, aki tényleg facebookon sokszor túl sokat mutat magából. Az elején picit irigy voltam, azóta rájöttem, hogy nem vagyok én se csúnyább, csak nem teszek fel ilyen képeket.

Mostanában elértem már azt, hogy fel merek venni magassarkú cipőt valami lengébb ruhával, viszont szeretnék szexi lenni, de nem merek, mert félek az emberek véleményétől. 2000 fő lakik a községübkben, és nem is a férfiak meg az öregek véleményétől tartok, hanem más csajokétól. Sok olyan ruhám van-és nem direkt-mint ennek a csajnak, akiről beszéltem, és nem merem hordani őket, mert olyan a csaj, hogy maga ellen hergel más nőket, s aztán eljátssza, hogy mindenki rá irigy és őt utánozza. Szóval főleg ez a csaj tart vissza, hogy önmagam legyek.


2018. aug. 19. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebook-on letiltod a csajt végleg és nem foglalkozol vele.

Azok az emberek is sokat elmondanak magukról, akiket véleménnyel lehet befolyásolni meg hergelni...


Keress rá erre az írásra, olvasd el és gondolkodj el rajta:


A hatékony leszarás kifinomult művészete – avagy hogyan szabadulj meg a megfelelési kényszertől | Használd fel

2018. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"...s aztán eljatssza, hogy mindenki rá irigy és őt utánozza." Komolyan nem ertem, hogy teged miért erdekel, hogy ő mit "jatsszik el".
2018. aug. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én teljesen őszinte leszek.. Nekem 1 hetembe kerül bármilyen közösségben a középpontba kerülni. Fogalmam sincs, mivel érem el (nem vagyok plazacica, r|banc, ilyenek, teljesen átlagos vagyok külsőleg és belsőleg is) de én mindigis népszerű voltam, és önbizalmam is van, így rólam egyszerűen lepereg.


És hogy te mit tegyél? Vedd fel azt a ruhát, menj ki az utcára, és mondogasd magadnak ezt: Szexi vagyok, szép vagyok


Hátha.. Sok sikert ;)

2018. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!