Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire bírjátok az...

Ti mennyire bírjátok az alkoholt? Gond nélkül mennyit tudtok meginni és miből?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Azaz anélkül, hogy érezném, vagy anelkül hogy rosszul lennék tőle?


Igazából eddig egyszer hánytam piától, mikor összeittam mindent (bor, whisky, vodka, palinka, likőr, sör), nem ettem előtte semmit, gyorsan ittam és nagyon sokat.

Egyszer megittam 1,5 liter szörppel hígított pálinkát (kb 20 %os lehetett így) és egy üveg bort. Ez majdnem 20 felesnek felel meg. Egyáltalán nem volt hányingerem...de azt nem mondom, hogy nem voltam részeg 😂

2019. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyes rövid italokat ha iszok azokból ihatok elég sokat, nem lesz igazán tőle bajom, és nem is üt ki teljesen. A szénszavastól például sörtől 3 üveg már igen csak a fejembe száll és ha arra iszok rövidet akkor az csak fokozza a gondot. Pezsgőt szeretem, de ha megiszok belőle 2 pohárral igen csak fejbevág és eléggé rosszul szoktam lenni tőle ha utána iszok még valami gyengébbet is akár. Ha erősebbet iszok pezsgőzés után akkor mondhatni teljesen kikészülök. Ha csak bort iszok, esetleg 1-2 rövidet mellé akkor az ég világon semmi bajom. Volt már olyan amikor egy este alatt jó 1 liter vörösbort megittam és mellé ment 3 feles barack pálinka meg valami likőrféle, attól már éreztem hogy be vagyok rúgva, de nem voltam rosszul tőle, csak jó kedvem volt, és amikor már kijózanodtam semmi bajom nem volt, még másnapos sem voltam.
2019. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a társaság miatt iszom, de nem szeretem túlzásba vinni, mert ha megárt, akkor rosszul vagyok tőle, nem esik jól a sok alkohol. Van egy bizonyos határ, ami felett hiába rakják elém, hogy ki van fizetve, otthagyom.
2019. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírom a piát, más leszek tőle, már egy pohártól is, ezért nem is iszom. Mondjuk nem is szeretem egyiket sem, így nem nehéz nem inni.
2019. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már az ünnepi kötelező 1 pohár pezsgő után is majdnem kezdek elszédülni, szóval mondhatjuk, hogy nem bírom nagyon az alkoholt.

Nem is iszom általában; eddig egyszer rúgtam csak be, de akkor is elég volt 2 pohár... Valami... Már nem is emlékszem, hogy mi... Vagy vodka narancs, vagy boros kóla.

2019. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden megárt olyan 2 pohárnál, kivéve az Unicum szilva. Abból 12-t megittam egy szülinapon (gyere igyál velem is szituáció) és jól éreztem magam. Viszont fontos, hogy nem kevertem. Semmi mást nem ittam akkor, csak szilvát.
2019. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!