Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha olyan szinten nem...

Gáz, ha olyan szinten nem bírom az alkoholt, hogy 3 pohát pezsgőtől képes vagyok beesni a bokorba? 21/F

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamu, am nem lenne az, csak akkor ne igyal annyit.
2019. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Legalabb olcsón berúgsz 😂😂 búék! Kérdező.
2019. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu,az alkoholtól hamar elvesztem az egyensúlyérzékemet és elkezdek hülyeségeket beszélni.
2019. jan. 1. 00:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Buék,!
2019. jan. 1. 00:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha egyébként kevés alkoholt sem iszol, és most év végén próbálgatsz valamit, akkor nem meglepő hogy benyomsz ennyitől is.

Én is megérzek egy erősebb sört ~6-8% percek alatt, de amilyen gyorsan jön a hatás, úgy el is múlik, és jöhet a következő.

Ha érdekel az alkohol, és szeretnéd alap szinten megismerni a tulajdonságát, akkor kísérletezz vele, úgyis érzed amikor és amennyi elég.

2019. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellemes újévet!!!
2019. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kilehet könnyen kerülni, amint megittad a cuccost hánytasd meg magad.
2019. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már miért lenne "gáz"?

Az a gáz, ha valaki elveszti a mértéket, mindegy, mennyitől.

Egyszer valaki megivott egy koccintásnyi töményet (tuti mást nem ivott), és kb. fél óra múlva kimentette magát és elment aludni. Még reggel is rosszul volt szegény:S (Legalábbis a fürdőszobai zajok alapján.) Utólag mondta, hogy egyáltalán nem bírja az italt, csak nem akart kimaradni a koccintásból. Egyáltalán nem volt gáz, elegáns, kulturált megoldás volt tőle.

2019. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!