Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok! Mi értelme annak,...

Srácok! Mi értelme annak, hogy van hogy 1 nap múlva írtok csak vissza egy lánynak?

Figyelt kérdés

Azt mondod, hogy elfoglalt vagy, és amikor csak ráérsz, akkor írsz, de ugyanmár..van, hogy 24 órán át nem bírsz 2 szót leírni?

Első gondolat az, hogy nem is akarsz beszélgetni, próbálsz lerázni.

De valójában pont, hogy nem hagyod soha, hogy véget érjen a beszélgetés.Mindig újabb és újabb kérdéseket teszel fel.

Tudom, elég ellentmondásos...tehát?Miért csináljátok ezt, kedves férfiak?:)



2019. jan. 18. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

én ha akarok írok a másiknak, de tényleg van olyan, hogy annyira elfoglalt vagyok, hogy tényleg nem érek rá

(2 munka miatt főleg)

2019. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak férfiak csinálják ezt. Haveri kapcsolatokban is vannak ilyen emberek, ezért ismerem a női oldalt is.


Szerintem nem érdekled, amikor épp ráér ír és szórakoztatásra vágyik azért kérdezget és tart a beszélgetésben. Épp nincs jobb dolga.

2019. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Én például rengetegszer voltam olyan helyzetben,hogy lelkileg nem voltam elég összeszedett és kavarogtak bennem a szavak és az érzések és nem akartam egy fontos kérdésre odavetni egy választ gyorsan ami sokkal nagyobb súllyal bír számomra(még ha másiknak nem is)minthogy csak úgy odavessem.Ebben semmi szándékos nincs de persze érthető ha megőrjíti a másikat.Ezért is érdemes írni ilyenkor,hogy igen láttam és írok vagy valami de sokszor még ennyit leírni se tud az ember,mert nem érzi helyesnek,hogy ne a lényeggel kezdje ha már ír.
2019. jan. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg a barátnőid. A lányokra ez sokkal jellemzőbb. Srácok közül az csinálja ezt, aki annyira jó pasi, hogy úgyis fut utána egy csomó csaj.
2019. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én rögtön szoktam írni, de nagyon ritka ha kapok üzenetet tőlük, máég ha kezdeményezek is, sem kapok én választ :(
2019. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez amúgy nagyon egyszerű 3 lehetőség van vagy az hogy van valami ami elfoglalja sorozat/anime/játek/tanul és olyankor csak zavarja vagy nincs kedve most beszélgetni a másik lehetőség az hogy a srác nagyon "jó csávónak" tartja magát és direkt várakoztat vagy az utolsó hogy nem akar veled beszélni XD
2019. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!