Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, tudtátok, hogy a...

Lányok, tudtátok, hogy a férfiak fele nem mos kezet WC után? Amikor kezet fogtok valakivel gondoltok erre?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 15:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%

Bizony, a deréktól felfelé lévő felünk megmossa a kezeinket, az attól lejjebbi felünk pedig nem (mivel ott nincs is kezünk).

Egyébként pedig wc-zési higiéniai szempontból a nők köztudottan sokkal igénytelenebbek a férfiaknál, kérdezd bármelyik takarítónőt. Meglepő lenne, ha több nő mosná a kezeit, mint férfi.

2019. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Viselj kesztyűt ha ennyire zavar

Mást sajnos nem tudsz csinálni

2019. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A múltkor az Auchan WC-jében amíg kezet mostam és szárítottam, három nő is kiment mögöttem valamelyik fülkéből, kézmosás nélkül.

Úgyhogy kedves kérdező, kár terjesztened a hülyeségedet a férfiak kézmosási szokásairól!!

2019. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

Ideje lenne elfelejteni azt a sztereotípiát, hogy a lányok mind tiszta, rendszerető angyalka.


Nézzetek be egy női wc-be, elhányjátok magatokat.

2019. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Amúgy nem is értem, nőknek van címezve a kérdés, akik pontosan tudják, milyen szintű is az általános női higiénia. Feltételezem, azt nem tudja a kérdező, hogy a férfiak is tudják.

Vagy ez csak simán egy troll provokatív "kérdés".

2019. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Miért zavar téged a férfiaknak pont a keze, amikor -valószínűleg- úgysem azt veszed időnként a szájadba?!

2019. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
6os vagyok...xdd mmennyi kretén, kösz azoknak akik lepontoztak, hálistennek leszarom.
2019. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én mindig mosok kezet wc után.(Csak gondoltam leírom).
2019. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!