Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csendes emberből lehet társasá...

Csendes emberből lehet társasági ember?

Figyelt kérdés
Mindig is zárkózott csendes ember voltam, sokak szerint meg kellene változnom de úgy érzem képtelen vagyok rá. Félek az emberektől.
2018. aug. 23. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak alkohollal ment. De én évente 365napból 5x iszok két szülinap egy szilveszter egy ünnepség és marad egy ha valaha elhív valaki valahova és koccintunk...

Ja nem nagyon vannak barátok :D sose voltak. Túl sokszor vonzottam be azellentétem nöben és a kanosokat fasziba de ez a normális... Pedig kocka társaságra hajtok szerepjátékok társas lol wow skyrim DnD bakancslistás

21/N

2018. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha így jobban érzed magad nehogy változtass mások kedvéért, csakmert nekik ez így nem jó

Nyugi, én is 'félek' tőlük, meg nagyrészt utálom is őket (például az ilyen manipulatív viselkedésformák miatt is)

Néha gondolok rá, hogy ki kéne mozdulni valahova haverokkal, de mindig rájövök, hogy ez nem én vagyok, nekem tökéletesen megfelel a saját kis világom ahol el tudom magam foglalni a kedvenc tevékenységeimmel (állatokat gondozni, olvasni, filmeket, sorozatokat nézni)

Tehát megpróbálhatsz társasági lenni, ha neked ez jobban tetszik, mint egy csendes ember, de sose mások miatt változz

2018. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig képtelen leszel megváltozni, mert aki zárkózott, annak nem lesznek (vagy csak nehezen lesznek) barátai. Ritka az olyan ember, aki depressziós / zárkózott barátokat keres. Én is ilyen vagyok pár éve és csak néhány hete jöttem rá erre én is. Egyszerűen kiültem a teraszra pár órára és elgondolkoztam azon, hogy tulajdonképpen én miért is félek az emberektől. Hamar rájöttem arra, hogy azért, mert "júj, mit fognak válaszolni? hogyan fognak kinevetni? mennyire fognak lenézni? stb stb..." Aztán jött a még ettől is okosabb kérdés: Igazából... engem miért is érdekel ez? Na és itt... ahogy elhangzott ez a kérdés, rádöbbentem arra, hogy nagy bolondság az, amit csinálok. És rögtön elmosolyodtam. Az élet nem örök, és akármit is csinálsz, akármit hallasz, a végén úgyis elfelejted. Hát akkor meg miért érdekelne engem mások véleménye? Hadd nevessenek, de látod, ők legalább nevetnek és nem egy szobában élik le az életüket. Ezt értsd meg és máris egyszerű lesz megváltozni! Az élet szép, már úgy ahogy van, de ahhoz, hogy számodra is az legyen, ahhoz tenned is kell valamit, nem ülhetsz tétlenül, bezárkózva. Ha más kinevet, nevess te is!


Ahhoz, hogy társasági ember lehess, ahhoz előbb a társaságban rejlő örömet és annak kulcsát kell megtalálnod, s megszerezned. Szép az élet, de barátokkal a legszebb. Hajrá!! :)

2018. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább sorozatgyilkos. :D
2018. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!