Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fordult el tőlem a...

Bono23 kérdése:

Miért fordult el tőlem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel kB 6 éve vagyunk jó barátságban. Egy pár hete történt, hogy azt vettem észre hogy az unokabatyammal össze szeretne jönni, örültem is volna neki csak az unoka atyám kerec perec megmondta, hogy ő nem akar többet tőle max baratsagot. Ebbe nem nyugodott bele a lány és egyszer részegen bekopogott a rokonom házába és hát lett köztük több de csak egyszeri alaklom. Teltek múltak a hónapok és az unokabatyamnak lett egy új barátnője, aki egy elég szarkavaro típus, ismeri fel város és nem sokra rá kiderult hogy terhes is tőle. Hozzateszem, h én azzal az új barátnővel egyéb dolgon kicsit osszevesztem, ami persze ahhoz vezetett hogy az unokabatyammal is megromlott a viszony. Amit azóta sem értek, hogy az a lány, aki a barátnőm volt azóta engem nem keres és a rokonom új barátnőjével lettek jóba és nyaljak falak egymást az instagramon. Szerintetek normális dolog ez? De ha rakerdezek hogy mi a problémája velem akkor nem mond semmit, nincs rá semmi érve.Szamomra az a legdurvabb hogy elvileg halálosan szerelmes volt a rokonomba és most még a rokonom elettarsaval jár össze. 24L
2019. jan. 23. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván ezzel próbál az u.bátyád közelébe kerülni, hogy jóban van a nőjével. Mivel a nő nincs jóban veled, ezért a barátnődnek is egy rossz pont lenne, ha azt látná, hogy ti barátnősködtök. Viszont ezt én sem értem, hogy ez mire jó, vagy mit szeretne ebből az egészből.
2019. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!