Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van 3 osztálytársam, aki...

HVHM kérdése:

Van 3 osztálytársam, aki ilyen számomra elvontabb stílust kepvisel és én ezt tiszteletben is tartom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De ők folyamatosan azzal piszkálnak, hogy nem hetero vagyok, mert stílusosan öltözök pl. : szaggatott nadrág, egyszer volt rajtam egy tüdő színű póló ami számukra rózsaszín, mert nem 3-assal nyírt az egész hajam, hanem mint a mostani divat. És én eddig nagyon türtem, de mostmár kezd a f***om tele lenni ezekkel a férgekkel! Jó kondícióban vagyok bár csak 165cm vagyok ők meg kb 172cmek, de nem akarok balhét MÉG, mert csak én szívnám meg a levét. Mit tudnék tenni? (De akkor is ugyan ezt csinalták amikor volt barátnőm. ) Mit tegyek?
2019. jan. 23. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szard le őket.
2019. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Husánkal csapj oda nekik, akkor be fejezik a szarakodást!!
2019. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem fajul tettlegességig, ne foglalkozz vele.

Az ilyeneket az élteti, hogy látják mennyire ki tudják akasztani a másikat hülyeséggel. Aki vevő rá és beszáll a vitába azt annál jobban hergelik.


Engedd el magad mellett, ha látják nem veszed fel, akkor kevésbé fognak rád kattani. (nem fognak leszállni, olyan nincs).Időnként mindig befognak próbálkozni valamivel és olyanok melett leragadnak akin látják, hogy heccelhető.


Ha nem adod alájuk a lovat akkor kevésbé leszel célpont.

Fontos, hogy magadban is tisztázd és ne forrjon fel az agyvized, ne hasson ki a külvilág felé semmi, hogy ez téged mennyire zavar.

2019. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csicskák és ezzel próbálják az önbizalmukat növelni. "Elvont sttílus..."
2019. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!