Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti buliztatok 20-22 évesen?

Ti buliztatok 20-22 évesen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Sohasem voltam partiarc.


Én le szeretek ülni és sör, esetleg bor mellett dumálni és dumálni.

Plusz más programok: túra, ilyen-olyan kirándulás, bowling, biliárd, mozi.


A társasjátékot nem szeretem, legalábbis 1-1,5 óra után untat. De igazán nem is igénylem.



26/L

2019. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
inkább 14-18 között, utána konkrét buli csak hébe-hóba volt, inkább szimplán kocsmázni jártunk úgy 24-25 éves korig. Aztán meló, gyerek...
2019. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én 19 éves koromra kiéltem magam. 26 vagyok most, úgyhogy azt mondom hogy egyelőre, mert nem tudhatom mit hoz a jövő, de egyáltalán nem hiányzik.
2019. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tiniként kimaradt. Ekkor éltem fénykorom, és élveztem, néha még most is szívesen mennék de nincs kivel és hova.
2019. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát engem a szüleim nem engedtek... 18 éves koromig egyáltalán nem. Elmúltam 18, mikor el akartunk menni szilveszterezni, akkor elkezdték, hogy haza se jöjjek többet, k...rva vagyok.


A következő fázis az volt, hogy rám erőltették a közelebbi egyetemet, mert akkor nagyon jó, lehetek bejárós. Szintén nem mehettek sehova sem, ki sem szólhattam, hogy beülünk valahova inni...


Utána ment, hogy "nem mész sehova sem, nincs is aki szóba álljon veled, akkrq szar vagy".


Ja, úgyhogy ez nekem teljesen kimaradt.

2019. jan. 26. 18:22
 16/16 anonim ***** válasza:

Barátnőm előtt havi rendszerességgel. Azóta inkább féléves :D

Elmegyünk persze ezen felül 1-1 születésnapot megünnepelni, de akkor sem olyan nagy ereszd el a hajam, mint korábban.


23/f

2019. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!