Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek még most meg van...

Szerintetek még most meg van az mélyen, hogy a lányok nem hozhatnak döntéseket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos körökben biztosan, de értelmiségiek között nem nagyon.


Olyan is létezik, hogy a nő bántamazza a férfit és mindent ő kontrolál...

2019. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem nincs. Vmikor a múlt században még talán előfordulhatott, de 2019-ben... max vmi fejletlen országban.
2019. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon is sokszor előfordul...
2019. jan. 25. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőként, már kamaszként is önálló döntéseket kellett hozzak, és ez mind a mai napig tart. Már nem azt a világot éljük, ahol a nőnek semmi beleszólása a dolgokba.
2019. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vitatkozhatnékod van? Gondoltam h nem szórakozásbóé drogoztak be. Vagyis de, csak nem a te szórakoztatásodra. Am meg családon belül meg munkahelyen stb nincs ilyen. Én továbbra is ezt mondom, mert sosem tapasztaltam ilyet és számomra igen is elképzelhetetlen. De ez csak az én véleményem. Úgy látszik ezt külön ki kell emelni.
2019. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ennek jelentősége, oda-vissza megy, fordítva is lehet bántalmazni egy férfit, csak nem fizikálisan, de megvannak rá a módszerek.. Már rég nem itt tartunk..
2019. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!