Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg léteznek olyan nők...

Tényleg léteznek olyan nők akik nem tudnak főzni még harminc felett sem?

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam,hogy manapság ha egy nő eltud készíteni egy rántottát,megfőz egy kávét vagy teát az már nagy szó.

2019. jan. 29. 07:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Biztos van.

Nem volt rá igèny. Manapság nem elvárás, hogy a lányok annyit besegítsenek otthon.

Plusz egy nőnek nem gáz, ha annyi idôs koráig még a szüleivel van. Ergo miért főzne?

2019. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom amig anyucinal lakik igen. En is akkor tanultam meg, mikor elkoltoztem otthonrol. A szükség ügye...

Édesanyàm is akkor tanult meg mikor gyerek született (24 évesen) és apámmal összeköltözött. Ha egy nő ma is ilyen fiatalon elkoltozik es gyereket vallal, ohatatlan hogy megtanulja... ezek utan nem nagy ordongosseg kikovetkeztetni azt, ma miert ilyen keson “ernek” az emberek.. amikor egy ferfi vagy no meg 30 evesen is egyetemista, es minden kitolodik, ugy gondolom logikus, hogy ez is... azt nem lehet erteni inkabb, hogy mit nem lehet az okozatokon erteni ha elvileg gondolkodo emberek vagyunk?...

Termeszetesen ezzel nem azt mondom, hogy ez igy rendben van, de ma ilyen a vilag. Anyámék idejében az is elkepzelhetetlen volt hogy 20-on eves fiuk szinten szuleik nyakan log es max jatszik. Regen ebben a korban csaladfok voltak az ilyen koru ferfiak.

Kerdes az, minek keresni bunbakot? Van egyaltalan? Ez kollektiv “bűn” ha ugy tetszik... a tovabbi gondolkodast viszont rad hagyom miert alakult igy. ;)

2019. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Igen, mint ahogy léteznek olyan férfiak is, akik egy szöget sem tudnak beverni a falba. Sőt, léteznek olyan férfiak is, akik nem tudnak főzni. Nem ettől függ, hogy valaki milyen jó ember.
2019. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Sőt, már nem is patakban mosnak kézzel a lusta semmirevalók, hanem a gép kimos helyettük! Szégyen az ilyen!
2019. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Ez hülyeség. Receptet mindenki tud követni, mai világban annyi recept van a neten. Inkább nem akar vagy nincs rászorulva arra hogy főzzön.
2019. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Volt évfolyamtársam 43 éves, kétgyerekes anya. Egyszer nem főzött életében. .soha, semmit. Férje főz.

Amúgy én se szeretek főzni, csak egyszerű kajákat csinálok, unom a főzést.

2019. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

30 felett vagyok ès alìg tudok főzni.

Utálom is.

2019. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Habitus kérdése is, hogy ki mennyire szeretne/hajlandó megtanulni, illetve, hogy mennyire van szüksége/ideje rá. Nem ciki, ha valaki nem főz szerintem. Én -mivel nekem jó időtöltés- már 6 évesen anyám keze alá dolgoztam, aztán 23 évesen mégsem főzök gyakran és nem is vagyok profi. Majd ha rá leszek kényszerülve, akkor fogok főzni mindennap.
2019. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem akár nő, akár férfi, gáz ha nem tud valaki főzni. Legalább annyira, hogy saját magát képes legyen ellátni.
2019. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Minden falyta ember van, szóval van rá esély hogy ilyen ember is akad.
2019. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!