Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg léteznek olyan nők...

Tényleg léteznek olyan nők akik nem tudnak főzni még harminc felett sem?

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam,hogy manapság ha egy nő eltud készíteni egy rántottát,megfőz egy kávét vagy teát az már nagy szó.

2019. jan. 29. 07:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%
Fuuu na az ilyen nöktöl mentsen meg engem a jó isten.
2019. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Én 60 éves nagynéném sem tud főzni. Mindig is a férje főzött meg vitt kaját mert szakács. A nagynéném mondta hogy ő 20 éves korában főzött utoljára, akkor is csak gyakorolta, akkor még nem ismerte a férjét. Másrészt ő menzán ebédelt amikor fősulira járt mivel tanárnak tanult, meg a szülei főztek rá mindig plusz amikor a tesójával lakott a másik nagynénémmel akkor ő mindig főzött rá, tehát nem volt szinte soha erre kényszerülve. Amikor megismerte a férjét és már együtt éltek akkor ezeket a dolgokat már ő csinálta mivel akkor gyakorolta keményen a főzést.
2019. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%
Aki olvasni tud, és vannak végtagjai, az főzni is tud, akár nő, akár férfi.
2019. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Én se tudok.Egy két dolgot.A nővérem férjnél van,gyereke is van,ő se tud.Éhen még nem haltam.
2019. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Az, hogy valaki nem szokott, vagy nem próbált, nem azt jelenti, hogy nem tud. A főzés pofonegyszerű dolog.
2019. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

Pont mint a zongorázás?!

Mindössze a megfelelő időben kell leütni a megfelelő billentyűt.

:)

2019. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
ja.meg léteznek olyan pasik is, akiknek a cipőfűzőjét is anyuci köti be harmincévesen... az életképtelenség nem nemfüggő jelenség, csak ugye a teremtés koronái nehezményezik, ha anyci kirúgja őket otthonról, és találkoznak valakivel, aki nem az ő házicselédjük akar lenni. így jártak.
2019. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem 15-ös, a főzés nem pofonegyszerű dolog. Összeütni valamit és az asztalra tenni, az tényleg az, a főzés nem.


Igen, kérdező, képzeld nekem a nagyanyám sem tudott főzni, ami nem is lett volna akkora baj... a baj az volt, hogy mégis főzött. És megpróbálta megetetni velünk.

2019. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

31 vagyok, 10 éve egyedül élek, és olyan dolgokat, amik logikusak, tudok csinálni, de amihez már "érzék" kell, ahogy anyum mondja, az nem megy. Próbáltam, többször, mint azt ép ésszel kellett volna. Szerintem ebben az is benne van, hogy a főzés kegyetlen módon nem érdekel, mert varrni például hamar megtanultam, de az nagyon érdekelt.


Na meg itt számít az is, hogy mi a főzés. Nekem az, amit én csinálok, nem számít annak. Rádobom a csirkét a grillre, de az fizika, hogy megsül. És az is logikus, hogy a tészta, rizs megpuhul a forró vízben.


Próbálok tisztán enni, nem akarok olyan dolgokat venni, amiben plusz dolgok vannak. Pl. tejszín, szószok, konzervek, porok, kockák... Nekem ezek használata sem tartozik a főzés kategóriába. Az nem főzés, hogy felöntöm a bolognai port vízzel, és itt a szósz.


Nem tudok leveseket, mert alaplé (wtf?), főzelékeket tudok, de nem szeretek, mert rántás, habarás, rántani nem tudok, mert úgysem eszem meg a prézlis, olajos cuccot.


De kávét nem tudok főzni, mert nem iszom kávét. (A nescafe feloldódik vízben, de ezt megint csak nem nevezném kávéfőzésnek.)

2019. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg nem nagy szó a rántotta, vagy a kávé. Ezeket általános iskolában nálunk mindenki tudta már, fiú is, lány is. 30as vagyok. A korosztályom szerintem sok infóhoz hozzá jut és jó receptek vannak nosalty.hu meg mindemegette.hu oldalakon, egész extrákat szoktak készíteni a munkatársaim is. Ha van rá idejük. Tudod 5kor kelek, még munkában vagyok és 3 óra múlva érek haza. Fenének van kedve olyankor főzni. Rendelek 600ér főtt kaját minden nap. Drágább, de nem kell törődni sem a bevásárlással, sem a mosogatással. A főzés részét még élvezem is. Hétvégénként mindig főzök többfélét, ma is a vasárnapi pörit eszem, vagy a szombati palacsinta maradékait. :)
2019. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!