Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul gondolkodok és csak...

Rosszul gondolkodok és csak túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve együtt élek a párommal.

Úgy vettem észre, hogy minden adandó alkalommal lehord mások előtt, mintha nem akarnék dolgozni. Most találtam egy állást, ami megfelelő. Nem fogok kibújni alóla, természetesen, de most meg azzal jön, hogy 5 km nem olyan sok, annyi mozgás mindenkinek kell. Nem veszünk bérletet, az csak pénzkidobás. De cssk oda 5 km, nem oda-vissza. 6-14-ig szól a munkaidő, teljesen a város szélém, rossz környéken van a hely. (Ott kapnak szociális lakást az olyanok, akik...nem igazán illenek a társadalomba vagy hogy írjam)


Szerinte ennyi mozgás kell, ha lesz pénz akkor majd megcsináltatjuk nekem a régi biciklijét.

Neki van autója. Azt is mondta, hogy a nagy hidegekben néha el tud majd vinni, de nem ígéri és nem is minden alkalommal.


Szóval tényleg hülyeség bérletre költeni? Nagyravágyó vagyok? Pazarlás?


2019. jan. 31. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyrészt nem gondolnám, hogy 5 km-re olyan horribilis összeg lenne a bérlet ára és úgy gondolom, hogy korán reggel ilyen időjárásban nem fog embernek van kedve sétálgatni.... nem hinném, hogy akkora luxus lenne ez
2019. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolkodsz.

Túl KEVESET akarsz.

Tényleg egy ilyen alakra akarod pazarolni az életed? Aki ennyire (sem) becsül téged?

2019. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Menekülj ettől a sz@revőtől

Annyira se tart téged hogy -10fok a reggel elguruljon veled a meloig. De ha nem mész lehord.

Le fogadom még mellé ki sem elégit másokra kacsingat és ha te mersz egy férgivel beszélni féltékeny :D meg biztos szemedre hány mindent de bezzeg ha te kérsz valamit....

Én szerintem menj el ezt nem érdemled meg.

2019. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerinte kövér vagyok és gondolom ebben látja a fogyás nyitját. Persze nem ez fogja megoldani a gondot, hanem az, hogy eljutok kivizsgáltatni magam és jut pénz a gyógyszeremre. ... amire jelenleg nincs (kaptam fizetést ebben a hónapban, tehát juthatott volna).


Helyijáratos bérlet kellene, szerinte az nagyon drága. Én azt hittem, hogy pár ezer forint egy vonalbérlet pl. Hiszen csak a munkábajárás miatt kellene, amúgy nikcs rá szükségem.

2019. jan. 31. 21:54
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, a megcsaláson túl vagyunk... ott tartok, hogy képtelen vagyok enni. Akkor szoktam, ha már rosszulérzem magam. Olyankor magambaerőltetek valamit, aztán kész, elvagyok.


Utálom magam. Úgy érzem semmire sem vagyok elég jó. Neki sosem leszek elég jó.

Ő dolgozik, ő vitte valamire, én bezzeg nem. Én tettem azérr, hogy ő ultimátumot szabhasson nekem, nekem meg be kell fogni a számat. Persze ő nem ilyen, ezt csak én hoztam ki belőle. Én tettem ezért.

És persze megcsalni azért kellett, mert vékony derekat akart fogni, mert én nem vagyok hajlandó megmozdulni. Lusta vagyok. Csúnya vagyok. Kövér vagyok. A hajamat mondjuk megdicsérte, azt mondta, hogy nem rossz az új frizurám.


És én mindig buta vagyok. És velem semmit se lehet csinálni, ezért iszik minden este. De persze nem sokat. Ezt nem irigyelhetem/sajnálhatom tőle. 2-4 feles nem sok. És két sör se. ... csak ssjnálom tőle, mert ebben nőttem fel. De ő más, ő dolgozik, nem veszekszik, ezért semmi okom beszólni...


És persze ennyi mozgás kell... ezért nem aksr bérletet venni. Meg mert drága. Az nekem nem jár.

2019. jan. 31. 22:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Mármint minden nap 10 km-t sétálsz? Ennyire nincs pénz?
2019. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Holnap kezdek az új helyen. Tehét még csak fogok. Felvetettem, hogy vegyünk bérletet, de mint írtam, drága szerinte és ennyi mozgás mindenkinek kell. És.

igen, csak a munká miatt 10 km gyaloglás. A munka állómunka... és mellé van két gyerek itthon. :) tehát itthonról el kell indulnom 4.30-kor, egy óra mire kibaktatok kb, átöltözök meg minden. Aztán kettőkor végzek, hazasétálok és kezdem a második műszakom anya, élettársként. Ellátom a gyerekeket, a háztartást éd persze ha hazajöm, akkor gondolom neki is meg kell felelni, ahogy eddig is.

2019. jan. 31. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szó: menekülj! Ez egy roh@ dék. Férfi szemmel mondom ezt, hogy a legalját fogtad ki. Lehet, hogy nem vagy egy topmodell, de ez nem erről szól. Nehogy már ez alapján szabjuk meg, hogy melyik ember milyen bánásmódot érdemel a SAJÁT PÁRJÁTÓL. Mi a párkapcsolat alapja? Kölcsönös tisztelet. Ez az ember tisztel téged? Te miért nem tiszteled magad? Szerinted szeret? Te szereted őt? Főleg azok után, hogy megcsalt, hogy képes egyáltalán a szemedbe nézni? Hány éves vagy? Gondolom nem olyan fiatal, ha még nem léptél le. Ettől már csak rosszabb lesz...MENEKÜLJ!
2019. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok. Mondtam, hogy költözzön el, de valamiért nem akar. Valamiért mindig talál okot a maradásra. Persze néha nekem már hánynom kell tőle.

Mostanság csak megaláz, bánt, belémrúg. Eleinte nem volt ilyen, de... arra jutottam, hogy ez az utolsó esélye. Szépen nekiállok gyűjteni és lakást keresni. Ha kell, egy szobában is eléldegélek átmenetileg a gyerekekkel. Ha kell, alszunk egy ágyban... Nem érdekel. Néha úgy érzem, hogy direkt csinálja. Nekem néha úgy tűnik, hogy ez túlmegy a bérleten, a bevásárláson meg ilyeneken... ezek csak eszközök.

2019. jan. 31. 22:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Tedd ezt gyüjts és a gyerekeket is vidd el ne egy alkesz alja csalfa embernek jusson egy ilyen hü ember...

Be süld többre magad a gyerekeket meg tartsd előrébb ne igy nőljenek fel.

A testef meg majd rendberakod

2019. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!