Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul gondolkodok és csak...

Rosszul gondolkodok és csak túl sokat akarok?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve együtt élek a párommal.

Úgy vettem észre, hogy minden adandó alkalommal lehord mások előtt, mintha nem akarnék dolgozni. Most találtam egy állást, ami megfelelő. Nem fogok kibújni alóla, természetesen, de most meg azzal jön, hogy 5 km nem olyan sok, annyi mozgás mindenkinek kell. Nem veszünk bérletet, az csak pénzkidobás. De cssk oda 5 km, nem oda-vissza. 6-14-ig szól a munkaidő, teljesen a város szélém, rossz környéken van a hely. (Ott kapnak szociális lakást az olyanok, akik...nem igazán illenek a társadalomba vagy hogy írjam)


Szerinte ennyi mozgás kell, ha lesz pénz akkor majd megcsináltatjuk nekem a régi biciklijét.

Neki van autója. Azt is mondta, hogy a nagy hidegekben néha el tud majd vinni, de nem ígéri és nem is minden alkalommal.


Szóval tényleg hülyeség bérletre költeni? Nagyravágyó vagyok? Pazarlás?


2019. jan. 31. 21:37
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ekkora bunkó paraszt tahó férfit még nem hordott hátán a világ!

Könyörgöm csak míg elvisz a munkahelyre ha 1x elvisz akkor odavissza amennyi az üzemanyag kb. Abból tudnál venni egy Helyközit ha meg nem akkor nagyon max. 2 fuvar

Álljon már meg a menet! Arra van pénz, hogy minden este inni, de a bérletet sajnálja tőled?????? Menekülj attól az embertől rokonokhoz, ismerősökhöz! Ez nem lehet indok, hogy ennyire semmibe nézzen téged és sajnálon egy bérlet összeget tőled!

2019. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mostanság vált ilyenné velem. Előtte nem volt ilyen.
2019. febr. 1. 13:54
 13/13 anonim ***** válasza:
A gyerekek saját, vagy közös? Tudnál velük valamelyik szülőhöz költözni? Ez így nem élet..
2019. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!