Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt embergyűlölő ember?

Van itt embergyűlölő ember?

Figyelt kérdés
Aki szerint az egész emberiség nem különb, mint az állatok. De az állatok különbek. Miért érzitek így? F vagy N vagy?

2019. febr. 1. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Van. Mert mindenki bánt holott én mindenkivel kedves voltam. Anyám egy szemét, apám lese fossa a fejem, há' ezért...
2019. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Èn!

Rájöttem ritka a tisztaszìvü ember.

Szennyek!

2019. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Árnyaltabb a dolog de igen. Utálom a fajtám. Sok éves tapasztalat, megfigyelés és elemzés... A ma embere egész biztosan pusztulásra érett. A régebbi korokról nem tudok nyilatkozni.
2019. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem kihal az emberiség a saját maga teremtette globális felmelegedés miatt. Teljes mértékben megérdemelné, főleg hogy még most se indult meg a fenntarthatóság felé a változás.
2019. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Az állatok sokkal különbek.


Az ember elvileg értelmes lény, mégis az ösztönei vezérlik. Például mindent erővel akarnak megoldani, vita során hangjukat emelik, másik szavába vágnak, internetes viták során személyeskednek.



Egyébként nagyon nem szeretem a fajomat.

Irigység, önzőség, empátia hiánya, rossz csoporthatások, "csordaszellem".

Akinek pénze és/vagy hatalma van, sokszor kifordul magából.


Türelmetlenek. Az ő bajuk a fontos, mást meg se hallgatnak.

Ha a másik panaszkodik, csak túllicitálják, szavába vágnak és rákezdik a sajátjukat.


Tudatosság 0, így például a környezetvédelemre való hajlandóság is 0. Apró, de bosszúság, hogy a melóban mindig tele a kuka és ritkán cserélik a zacskót. Ehhez képest 10-ből egy ember képes összenyomni azt a r. tejesdobozt. Szerintük mitől lesz tele a kuka? Ez nagyban is így megy persze.


Egyébként Budapesten lakom (=sok ember) és még kicsit kiszakadni sincs időm. Sokszor 10 perc bolt, tömegközlekedés vagy utcai séta alatt idegbeteggé válok.

- Szemből nem engednek el, mehetek a sárba, a hóba, a susnyásba, le a kerékpársávra. Kétszer jó erős ütközés lett a vége, amikor kipróbáltam, hogy ugyan összehúzom magam, de nem megyek le a sárba pont aránylag magas sarkú cipőben.

- A boltban türelmesen várod, hogy kijöjjön az adott árusorról, mert csak tolakodva tudnál bemenni. Direkt még lassabb vagy meg is áll a sor végén.

- Boltban trécselnek, mellettük egy nehezen mozgó néni jön a te irányodban. Több hely nincs, vársz. Egyébként a trécselők se nagyon tudnának elengedni, szublimálni ők se tudnak. Várod a nénit. Ő nem megy el melletted, hanem szabályosan rád tolja a bevásárlókocsit, felken a húspultra.

- Az edzőteremben türelmesen várod, hogy tépjen egy darab törlőkendőt, ráfújjon a tisztítószerből. Egyébként te voltál ott hamarabb, csak magadat törölgeted egyelőre, ezért félreállsz, odaengeded. Csigalassan tép, közben telefonálni kezd, végre elmegy... És viszi magával a fújókát.

- Fut a villamoshoz (nap utolsó villamosa biztos), visszatartja az ajtót. Villamos bukja a szabad jelzését. További 1,5, esetleg 2 percig áll abban a megállóban 200 ember a következő szabad jelzésig, mert 3 sietőnek sürgős dolga van.

2019. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem itt gyiken csak olyan van. Az már más kérdés, hogy a saját gyengeségükért és sikertelenségükért mást hibáztatnak, ergo nem vállalják a felelősséget a saját döntéseikért, ami a gyengék tulajdonsága.
2019. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

5.

Átlag magas vagyok és vékony. Nem látszom veszélyesnek. De mindig elmennek az utamból. Pont a csordaszellem miatt, ha alfaként viselkedsz, tudat alatt hathatsz rájuk. Az én módszerem: kifejezéstelen (ergo kiszámíthatatlan) arccal mélyen a "félre tolni" kívánt illető szemébe nézek, de csak rövid időre, amolyan "észleltek" jelzéssel. Aztán vissza előre egyenesen. Nem változtatok a tempón és a tartáson is max leheletnyit, hogy kihúzom magam. Amúgy is elég gyors és határozott a sebességem, úgyhogy ők húzódnak félre. Persze ha látom, hogy az illető így már nem férne el tőlem, akkor én is lehúzódom az út szélére (helyesebben én mindig ott megyek, sose teljesen középen), hogy mindketten elférjünk. De azt nehezen tolerálom, ha valaki oda nem figyelésből az út közepén terpeszkedik miközben a szembe jövök meg kerülgessék ahogy akarják. Mindezt úgy, hogy fel se fogja saját hibáját.


A villamoson példához: tegyük hozzá, hogy ez nappali sztori (nyilván). Meg hogy abból a rengeteg emberből amiatt a pár miatt és a plusz várakozási idő miatt akár sokan is lekéshetik a csatlakozásaikat, és ki tudja mennyit várhatnak utána, akármilyen körülmények között. Volt szerencsém ehhez, nagyon sokszor. Más hülyesége miatt elkésni innen-onnan, vagy amíg vidéki voltam a vidéki buszomat, és az legjobb esetben is csak fel óránként jár. Mert igen, a bkk a saját járatait nem képes értelmesen összeszervezni és nagyon sokszor probléma átszállánál hogy van egy esetleg két percem a két busz érkezése közt a hivatalos menetrend szerint. Az egyik késik. A másik korábban megy. Az utas meg így járt. A késést meg nagyon könnyű a fent említett emberek miatt (is) összeszedni.


Egyszerűen elfelejtettünk egymásra figyelni, soha nem vagyunk tekintettel egymásra, önzőek lettünk és nem gondolunk bele soha a másik ember helyzetébe. Itt kezdődnek a bajok. És annyira visszafordíthatatlannak tűnik ez az egész elcseszett mentalitás, hogy ezért érzem úgy, kéne nyomni az emberiségre egy jó nagy resetet.

2019. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Amugy tènyleg,soha nem bantatottak,annyit mint itt gyiken.
2019. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!