Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt hozzám hasonló...

Vannak itt hozzám hasonló antiszociális, embergyűlölő lányok?

Figyelt kérdés
Én rühellem a legtöbb embert. Aljas, gonosz, önző, agyatlan, médiamanipulált kegyetlen, pusztító teremtmények. Így inkább akkor vagyok boldog, ha egy sincs a közelemben, akkor nem bánthatnak és nem is idegesíthetnek, nem fenyegethetnek. Én inkább a pókjaimat bírom, azok sosem bántanak.

2014. jan. 12. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van
2014. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mr. Truth ***** válasza:
68%
Hallod szerintem csökkentsd az adagot :)
2014. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Szeretlek :)
2014. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kismutyesz_ ***** válasza:
Kérdező ezzel sokszor én is így vagyok. /f
2014. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Járj kevesebbet jobbikos körökbe, és akkor ilyenekkel nem találkozol.
2014. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor minek kell neked barátnő?
2014. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

könyörgöm, ne így viszonyulj hozzá! van egy hasonló ismerősöm, aki hányingert kap az emberektől, elmondása szerint imádja utálni őket, de legtöbbször a semmiért, mert tényleg nem kapott pofont az élettől. Nem is kell mondanom, ki nem állhatják őt az osztálytársaim, de ez az ő hibája.


néhány embert gyűlölhetsz (bár az is megárt) de ne az egész emberiséget. Az ember egy társas lény, és ha senkiben nem látod meg a jut, nem jutsz semmire az életben. Ez van.

2014. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
*jót
2014. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Inverz Tűz ***** válasza:

Azt azért ugye tudod, hogy ha általánosságban véve ennyi gyűlölet van benned, akkor te is hasonlóan rossz tulajdonsággal rendelkezel, mint azok akikre te mutogatsz?


Vannak jó emberek, vedd észre őket is!

2014. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

biztos vannak hozzád hasonlóak, de azok utálnak téged is, és nem regisztrálnak ide, mert itt is emberek vannak.

szerintem fordulj pszichológushoz.

2014. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!