Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már kb 5 éve nem sírtam akkor is 13 éves voltam utoljára. Most 17 (nemsokára 18) és szinte nem is tudok sírni pl temetésen se sírtam még 3 éve.


17/F


2019. febr. 1. 21:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor sírtam e héten Hétfőn amikor szerelmet vallottam mert nagyon nehèz volt elmondani és remegtem
2019. febr. 1. 21:14
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
férfiak általában nem szoktak. de én se sírtam mielőtt megismertem a jelenlegi barátomat (távkapcsolat). nem tudom miért, de nem is gondolkodtam rajta soha
2019. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elviszlek egy kórházba, halálos betegekhez, gyerekekhez is és felnőttekhez is, megismerkedtetem veled őket, hogy tudd miken mennek keresztül, akkor talán fogsz tudni sírni.


Egyébként nem tudom. Lehet nem volt még rá elég okod, hogy sírj.

2019. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez normális a fiúknál/férfiaknál. Majd ha valami traumát megélsz, akkor fogsz úgy is sírni eleget, nem kell ezen fennakadni.
2019. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok kb 2 éve, nekem érzelmi alapja van szerintem de nem igazán tudom mi,szóval nem vagy vele egyedül.
2019. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évvel ezelőttig nem sírtam majd az elmúlt évben tudtak olyan dolgok történni hogy volt hogy naponta többször is sírtam. Nem baj ha nem tudsz sírni, de néha nagyon jó kiadni magadból a felgyülemlett dolgokat
2019. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a férfiak nem sírnak baromság? Jesszus!
2019. febr. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Csak akkor sírtam e héten"

Bocsánat elírtam. Csak akkor sírtam MAJDNEM e héten..

2019. febr. 2. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 nem nem sírnak, hanem sokkal ritkábban mint a nők
2019. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!