Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem esnek nehezemre...

Csak nekem esnek nehezemre ezek az alap dolgok?

Figyelt kérdés

Megcsinálom őket, nem vagyok rendezetlen. De az esti fürdés, arcápolás, fogmosás nekem nyavaja.

Reggel is a hajam vasalása(3 naponta mosása) meg egy nagyon enyhe smink, heti 1-2x szőrtelenítés.

Ezek kellenek, hogy szép, ápolt legyek, nem bírnám mellőzni őket, nem is ez a kérdés. De én ezekbe elfáradok, normális ez?


2019. febr. 6. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mind rendszer kérdése és megszokás. Anno én sem szoktam este fogat mosni és a párom "szoktatott" rá :) Az esti fürdés... Hát ha reggel elvégzed még oké, de egészségesebb lenne nem "koszosan" lefeküdni az ágyba.. Ez mind fejben dől el
2019. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
40%

Nekem is volt egy ilyen rövidebb időszakom, de az esti fogmosás a legfontosabb és én speciel jobban alszok, ha zuhanyoztam előtte.

" esti fürdés, arcápolás, fogmosás" Ezek kihagyása egy nőnél nagyon gáz.

2019. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is macera, de nem szabad elhanyagolni magad. A hajvasalást és a sminket elhagyhatod, legalább természetesen szép leszel. De a zuhanyzást, fogmosást ne, mert az nem csak ápolatlanság, következménye lesz. Sajnos vannak dolgok az életben amit ki kell bírni, sajnos ezek ide tartoznak.
2019. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ezek közül egyik se nyavalya, nem tart sokáig és a rutinom része. Hogy lehet ebben elfáradni? Sminkelni vagy hajat vasalni mondjuk nem szoktam, azt tényleg időpazarlásnak tartom.
2019. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem! :D nekem is! főleg egy olyan nap után, amikor nem látok az álmosságtól már :D reggel nem vasalok már hajat, a sminket is sokszor kihagyom (korrektor, alapozó, púder, primer és fixáló szokott lenni). fogatmosni azért és fürdeni szoktam, bár néha marha nehezen veszem rá magam bármire is. :D engem is fárasztanak ezek egyébként
2019. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nektek nyavaja, én meg szeretek csinos lenni, így nem fogom hanyagolni, mert sajna nem áldott megtermészetesen szép csillogós hajjal a természet:D

Nyilván csinálom mindet, de rohadt fárasztóak és utálom, hogy ezeket kell csinálnom időről-időre

2019. febr. 6. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, szép vagy természetesen is és ezt így is ki merem mondani, hogy soha nem láttalak.
2019. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!