Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon beteg?

Ez nagyon beteg?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint nagyon ronda vagyok és teljesen besokkaltam, lenyírtam a hajam kopaszra a szemoldokom teljesen és minden ruhámat széttéptem, kv a kabát meg egy nadrág egy alsó meg egy zoknit, se pulcsim se pólóm, és kozbe vertem a fejem a falba, szerintetek ha ezt egy ember megcsinálja az mennyire kattant?

2019. febr. 6. 10:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon... Keress fel egy orvost!
2019. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Pszichoterapeutát kellene felkeresni és elmondani neki ezeket.
2019. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

ha hamut nem szórtál a fejedre, fabatkát sem ér az egész. De tetszik, hogy nem úgy tetted fel legalább a kérdést - és ebből látszik, hogy megmenthető is vagy:"normális ... stb"

Mert egyre gyakoribbak a gyakorin az ilyen jellegű kérdések: Normális, hogy 41°-os lázam van, húzom magam után a belem, és mindenki rugdal?

2019. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Hasonlítasz arra, amit a Batman Visszatérben csinált Selina, mikor átalakult Macskanővé. :P
2019. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem beteg, én is ezt csinálom minden hétvégén. Van, hogy szombaton nincs rá időm, olyankor vasárnap pótolom.
2019. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sajnálod és sajnáltatod magad, közben feltűnősködsz, ahelyett, hogy segítenél magadon.
2019. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Az utolsònak,lehet,hogy igaza van.

Aki tènyleg rosszul van le sem ìrja mindezt.

2019. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
ember csak kösd fel magad. senkit nem érdekelsz
2019. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

A haj még oké, a szemöldöknél már elgondolkodtam. A ruhák széttépése, és a fejed falba verése már elég beteg. Ráadásul még rosszabb helyzetbe hoztad magad. Most jobb, hogy nincsen ruhád?

Én félnék tőled. Aki ennyire nem tudja kezelni az indulatait, az ki tudja, mire képes.

2019. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Brinti Szpirsz is ezt csinalta pedig o szep volt
2019. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!