Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék, de nem tudok...

Szeretnék, de nem tudok sírni. Nektek mi szokott ilyenkor segíteni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél?
2019. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem jól tetted a fel a kérdést. Sírni szeretnél? Ne aggódj, ha felgyülemlik minden, és végleg kiborulsz, sírni fogsz. Utána megkönnyebbül az ember. Ilyet még nem hallottam, hogy valaki csak úgy sírni akarna. Járd meg a hadak útját, aki nem tud, egy idő után fog. Ezt garantálom.
2019. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha mégis te tetted fel jól a kérdést és én értettem félre, mert valami színitanodába jársz, akkor erre megvannak az erre való módszerek, ha nem tudod átélni a helyzetet. Kevés az információ, amit leírtál.
2019. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Több minden történt már, de egyszerűen nem tudok sírni, pedig lehet ha menne, akkor megkönnyebbülnék.


Próbáltam a sportot, vagy lefoglalni magam valami mással, de nem segített teljesen.

2019. febr. 6. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
mi a baj? Cseréljünk, rajtam naponta van az inger csak én évek óta nem sírok. Adok belőle :D
2019. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Desperado számai nagyon betesznek egy-egy ilyen helyzetben.
2019. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4., kérdező! Akkor csak annyi, amit a 2-es válaszomban leírtam. Gondolom, fiatal vagy. Én sem sírtam nő létemre soha, bármennyi teher és stressz volt a vállamon. Kb. 25-30 éves koromig ha kétszer sírtam felnőttként életemben, akkor sokat mondok. Aztán ért egy nagyon nagy trauma, konkrétan belerokkantam, azóta minden szaron könnybelábad a szemem. Nem kívánom, hogy idáig eljuss. Erős jellem vagy, mint anno én is. Akkor jutsz el idáig, ha évekig egy sokkhatás után sorozatosan még naponta rátesznek egy lapáttal innen-onnan. Nem kívánom, hogy sírós legyél, mert az már mentális probléma.

Mondjuk én akkoriban nem is akartam sírni. Egyszerűen nem voltam sírós típus, bármilyen probléma ért. Ebből látszik, hogy minden ember más.

2019. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!