Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szarik mindenki a...

Miért szarik mindenki a fejemre nagy ívben?

Figyelt kérdés
Én mindenkivel kedves vagyok, az ismerősöket felköszöntöm a születés/névnapján, a betegeket megkérdezem, hogy vannak, stb. Engem mégse köszönt fel soha senki, nem kérdezi meg, hogy vagyok. Kissé elszomorító ez.

2019. febr. 3. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki saját magával van elfoglalva.
2019. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkit csak saját maga érdekel.
2019. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Üdv a klubban. 17 éve "legjobb" barátnőmről derült ki, hogy a fészbuk emlékeztetője nélkül nem tudja, mikor van a szülinapom. Ez azért van, mert nem őszinte az érdeklődése, szeretete. Az embereknek csak a saját érdekük a fontos.
2019. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is elszomorít. Ilyen a mai világ,a 21.század.

Én már azt sem várom el, hogy ha beteg vagyok, hogy valaki írjon rám, hogy heló. Sőt, bent van a naptárban a névnapon (egyébkén február végén lesz) és a kutya se köszönt fel, a családomat leszámítva.

Ennyit ér a 21. századi barátság, nagyon "jóóó"

2019. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért mert kedves vagy. Én is ilyen voltam, de rájöttem hogy nem érdemes, mert alapnak vettek tőlem mindent. Akármilyen nehéz is, tanulj meg szarni azok fejére akik átlépnek rajtad, és csak azokkal törődj akik törődnek veled.
2019. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az utolsóval kell egyet értsek.
2019. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előttinek igaza van, én annyi esélyt adtam már másoknak hogy bele fáradtam.

20F

2019. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen szemeteket töröld le.. Engem se köszöntött fel csak 1-2 ember. Bár személyesen nincsenek ismerőseim
2019. febr. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!