Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért nem tudok pénzt...

Én miért nem tudok pénzt csinálni a semmiböl? Miért nincs tehetségem pénz csinàlàshoz?

Figyelt kérdés
Úgy irigylem azokat akiknek ehhez van tehetsege. Tok jo életuk van es nem szenvednek szr munkahelyeken. Én igy màr élni se akarok. F

2019. febr. 7. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, erre sajnos születni kell. Bátyám is olyan, aki még az eszkimónak is eladja a jeget, én meg egy vesztes lettem. Génhiba.


23/F

2019. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Kevés pénzből sokat munka nélkül csak nagy kockázatvállalással lehet csinálni. Legyen az tőzsdézés, szerencsejáték, autónepperkedés, prostik futtatása, bankrablás, csalás stb.
2019. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsidónak születni kell.:) Tehetség kell. Valaki el tudja adni a beduinoknak a homokot, más meg nem.
2019. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Bátyám nem zsidó, habár az orra nagyobb, mint az enyém. :O
2019. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pupusz ***** válasza:
Nem csak születni lehet rá, tanulni is lehet. Nem sikerguruktól, bár belépési szintnek az sem olyan rossz. Gyakorlás teszi a mestert. Kicsiben kell kezdeni. Az sem mindegy, hogy az ember vastag bőrrel van-e ellátva és nem számít neki, hány embert csap be, tesz tönkre, vagy korrekt módon akarja csinálni. Úgy sokkal nehezebb, de jobban alszik az ember tőle. Aki amiben benne van, abban van otthon. Aki az üzletben van, abban van otthon. Aki más szakmában, az abban.
2019. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért elsősorban a munkát tartom fontosnak.

A "pénzcsinálás" művészete tehetség kérdése. Vannak akik jól ráéreznek, hogy mibe fektessék a pénzüket, hogy fialjon, míg mások elbukják. Ha van mit elbukni és még mindig marad akkor nem is olyan nagy baj, de tönkre is lehet menni így

2019. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!