Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira fáradt vagyok, mit...

Annyira fáradt vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

suli után 1,5 évig közmunkán voltam ápolnom kelet anyámat. És elegem volt a buszozásból.


Aztán váltottam segédmunka ácsok mellet 2-2,5x annyiért 9-10h eleinte jó volt aztán most fél év múlva kronikus fáradságot érzek, szelemeneket pakolunk tetőkre, meg bérvágás stb. több tonnát mozgatunk át egy nap.


A szemem alatt mindig karikás, hiába alszom 9-10 órát fáradtan kelek.


Oktatóm mondta ez nem állapot, hogy fáradtan megyek vezetni (b kat.) én nem tudok máshova menni és ez van egyenlőre. Vagy elköltözök de akkor ki fog gondoskodni a szüleimről.



2019. jan. 30. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen ez bajos. Én is fáradt vagyok mostanság, de én érzem hogy a motor b*szakszik, már a cigivel is úgy vagyok hogy szüneteltetek.

Pár hónapja vettem metát, azt szedtem két hétig, jó volt de az nem megoldás, viszont ha tudsz vmi proteint szedni ami kb, 50-50 arányú azt tudom ajánlani, nem hülyeség, főleg így.

De 40 előtt ilyen azért nem volt :-/ haladok a korral.

2019. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A megoldást nem tudom, de elsősorban ki kéne magad pihenni, mert nem csak fáradt vagy, hanem kimerült. Legalább egy hétig meg tudod oldani, hogy ne menj dolgozni? Addig ebben a menetben nem is tudod normálisan átgondolni a lehetőségeket.
2019. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Télen gyanús, hogy jó multivitamin kéne. Nekem a Scitec-féle Eurovitamin a korrekt, legutóbb 2700 volt egy havi (napi 4 szemmel). Béres cseppet is próbálhatsz. Reggelente egy kanál méz se hülyeség. Olykor 2 üveg jóféle sör vagy megfelelő mennyiségű bármilyen jó minőségü pia szintén inkább ellát jóval. Minél több tánc (nyilván nem rommá fáradva). Női mellek (tényleges) látványa rendszeresen. Könnyed, lendületes ténykedés friss levegőn. Elegendő rost, fehérje és zsír. Bizakodó alapállás, reális fejlődéstervekre épülő élet.
2019. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy próbálj meg egy hétre kiszakadni a megszokott közegből és pihenj.

Ezen felül nem ártana egy vérvétel, hogy nincs-e valamilyen hiányod. Én pl. akkor vagyok ilyen, amikor vashiányom van.

De ha nincs is lehet pörgetni az ember szervezetét vitaminokkal és táplálék kiegészítőkkel egy kicsit. Ginzeng, Q10 és társai...

2019. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eszel normális ételeket?

Ha igen és eleget alszol akkor megpróbálhatnál valami multivitamint pl: Béres Aktivál, Eurovit.

Nekem bevált, már több mint 20 éve szedek mindig valamit. Érdemes ezeket néha váltogatni is. Nyáron esetleg ki lehet hagyni. Szabadidődben hallgass zenét vagy találj valami más szellemi kikapcsolódást is magadnak

2019. febr. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, elkezdtem pezsgőtabikat inni multivitamin,kalcium és magnézium azóta sokkal könnyebben ébredek és kelek és a karikák is eltűntek.
2019. febr. 11. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a visszajelzést. Örülök ha hasznát vetted annak amit írtunk
2019. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!