Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek melegnek ha nem...

Miért néznek melegnek ha nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és sokan melegnek néznek. Természetesen nem mondják, de én érzem. Miért nem fogadják el, hogy nem érdekel a szerelem? Nem érdekel a párkapcsolat? És hogy megvagyok nélküle? Ja és nem vagyok meleg, csak mert nincs csajom stb.

2019. febr. 8. 15:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez szarul esik
2019. febr. 8. 15:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magukból indulnak ki. Ők azok, ezért rólad is azt feltételezik, hogy meleg vagy.
2019. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert az a beidegződés (Mo-n), hogy ha egy srácnak nem volt még barátnője, akkor az csak azért lehet mert meleg. az eszébe se jut senkinek, hogy vannak olyan emberek, akiket szimplán nem érdekel se nő se pasi. ez az eset nem is lehetséges, mert vagy punci vagy farok kell. olyan nincs hogy egyik se vagy neadjisten mindkettő.
2019. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Inrovertált ember vagyok, nem érdekel a szerelem jelenleg. De ha meglátnák egy olyan lányt ( első látásra megfogna) első látásra szerelem. Akkor minden szívbaj nélkül össze jönnék vele, de jelenleg nincs ilyen. Lehet szép, ha egyszerűen nem vonzanak.
2019. febr. 8. 15:51
 5/10 Metionin ***** válasza:
95%
Mert nekik már x évesen volt és nem tudják elképzelni, hogy valakinek x+n évesen nincs. Rólam a gimis koliban terjesztették, hogy leszbikus vagyok, mert egyszer sem láttak fiúval smárolni a folyosón. Mondjuk lánnyal sem :D
2019. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Örülök neki hogy nem vagyok egyedül!
2019. febr. 8. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha számon kérik rajtad megmondhatod, hogy ez a logika fordítva is működik: nem volt még pasid, tehát heteró vagy.
2019. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Mondd azt a b×tóknak, hogy, attól, hogy valaki nem úgy kezdi egy nőnél, hogy "Gyere Boci, csússzunk egyet!", még nem jelenti azt, hogy baj lenne nála.:)
2019. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ha meleg lenne se lenne baj nála
2019. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó mondom hogy nem vagyok meleg.
2019. febr. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!