Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek lekezelő,...

Hogyan legyek lekezelő, nagyképű és magabiztos?

Figyelt kérdés
Adjatok pls bele mindent, a határ a csillagos ég, írjátok meg hogyan viselkedjek minél flegmábban, lekezelőbben mert önmagam nem tudom kitalálni :/

2019. febr. 9. 17:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha akarja vki linkelek be róla egy arcképet amit meg tegapelott fb storyba rakott ki
2019. febr. 9. 20:16
 12/13 anonim ***** válasza:

De miért így akarsz bármit is elérni?

Negatív irányból tapasztalatom szerint semmi jó nem tud kisülni. Soha!!!

Ha szeretettel csinálsz valamit jóindulatúan, én is mostanában tapasztaltam meg mióta erre oda figyelek, hogy csodát tud művelni. A legkeserűbb mérges néni egy mosolyra felderül... és ez csak egy nagyon nagyon egyszerű példa. De ha kioktatom, józan ésszel próbálom beláttatni vele, hogy miért hülye, stb stb, azzal csak a falat növelem kettőnk között.


Próbáld ki mind a két utat, és megtapasztalod melyik a jobb és számodra is kellemesebb út. ;)


Én a kedvesség útját választottam, igyekszem úgy beszélni mással mintha saját édesanyám, testvérem lenne. Előtte egy mufurc, félős, stresszes béka voltam. Őszintén szólva egyfajta megvilágosodás ez számomra, hogy mekkora hülye voltam és mennyire tévképzetei lehetnek az embernek. Döbbenet!

2019. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én is tudom, de féltékeny vagyok az adottságaira :((
2019. febr. 9. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!