Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevelési módszerek...

Milyen nevelési módszerek kellenek ahhoz, ha valaki tudatosan egy főnököt szeretne nevelni a gyerekéből?

Figyelt kérdés

Aminek a végeredménye kb ez:

Öntelt, lekezelő, nagyképű, mindenkivel verseng, az a tipikus ki, ha én nem típus.

Amit nem tudom, hogy jó, vagy nem jó a mai világban, a későbbiek folyamán az életében, munka, család, házasság, stb tekintetében.



2017. febr. 7. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kerdes komoly?
2017. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben. Miért? Nem, nem akarok főnököt nevelni sem a saját, se, más gyerekéből...
2017. febr. 7. 09:20
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

"Öntelt, lekezelő, nagyképű, mindenkivel verseng, az a tipikus ki, ha én nem típus. "


Ez NEM fönök-tipus, hanem bunkó idióta!

2017. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor a klasszikus értelemben vett főnök-típus.

(remélem több belekötni való már nincs a kérdésben...)

2017. febr. 7. 09:22
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Az hogy ontelt es lekezelo egy gyerek feltehetoleg azt jelenti el van kenyeztetve.

A fonok-tipus mar okos is, az meg nem neveles kerdese hanem a gyerek kepessegeinek kerdese.

De ez szerintem eleg egyertelmu..

2017. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha o nem akar majd tanulni, fonok lenni!?, meg is feszulhetsz.
2017. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
hát érdekes kérdés, és én is úgy gondolom ez nem főnök hanem egy bunkó ember.. de hogy a kérdésedre is válaszoljak: állandóan mindent megkap amit csak kiejt a száján.. folyamatosan ilyen szövegek: "látod, a Pistike nem tudja amit te tudsz te sokkal okosabb -ügyesebb vagy nála" " Pistike hozzád mert érni? (kit érdekel hogy véletlen volt ) üss vissza fiam tudja kivel szórakozik!" és ehhez hasonlók.. na az ilyen neveléssel én úgy gondolom, hogy ezt a célt éri el...
2017. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A főnök típus (nem az öntelt, lekezelő!), szerintem akkor lesz a gyerek, ha kicsi korától megtanulja, hogy ő irányít. Tehát ha amit akar azt csinálja a szülő.
2017. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Ehhez egészen pontosan semmilyen nevelési módszer nem kell! Csak hadd nőjjön,mint a gaz! Jah,és ha élfingja magát,akkor ugrani kell.
2017. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Hogyan lesz valaki nagyképű arrogáns bunkó? Jó eséllyel, úgy hogy a szülők is ilyenek. És függ a személyiségtől. "Főnökösködő" (elnyomó?) szülők gyereke vagy lelkisérült, visszahúzódó, mimóza lelkű lesz vagy olyan mint az anyja, apja.

Az elkényeztetéstől szerintem csak életképtelen lesz.

2017. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!