Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a lányról?

Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés

[link]

Arról ír, hogy emlékszik "dolgokra".

wattpadon, az emlékeztess történetében.



2019. febr. 12. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban sokat unatkoztam a nagymamáknál, az egyiknek volt egy lélekvándorlásos könyve rövid kis sztorikkal, annyi idősen azok nagyon durva dolgok voltak nekem. Teleportálóban halt meg valaki pl. a jövőbeli életében, meg olyan is volt hogy két különböző beszámolóból derült ki hogy mindketten ebben a korban élnek. Mai napig emlékszem mennyire izgultam olvasás közben. :) Az a helyzet, hogy én szeretem ezt a műfajt, meg minden hasonlót, és nem zárom ki, hogy valamilyen módon talán igazságtartalma is lehet ezeknek, és azt is el tudom képzelni, hogy vannak akik hisznek benne, hogy ezek megtörténtek velük. Úgy vagyok vele, hogy elég sokféle oka lehet ennek, èn meg nem tudom mindet megvizsgálni, mindenki máshogyan magyarázza magának azt amit nem tudunk megmagyarázni, úgyhogy így a lányról aki ezt írta nem gondolok semmi különösebbet. Nem volt rossz olvasni ahogy ír, ez egy neki való dolog szerintem. Részemről elvi hiba hogy Isten bizonyítani akarná a létezését, és hogy éppen ezen a módon, de mivel ez egy történet, hát belefér ez is.
2019. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!