Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ASMR-ről?...

Mi a véleményetek az ASMR-ről? Hallottatok róla? Kedvelitek? Vagy nagyon furcsa?

Figyelt kérdés

A legnépszerűbb és legnézettebb magyar ASMR youtube csatorna:

https://www.youtube.com/watch?v=FVdSheRXeag


https://www.youtube.com/watch?v=P9HFLBWH6Sc



2019. febr. 13. 20:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
22%
Baromság
2019. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
57%
Nem látom értelmét. Sőt, számomra inkább idegesítő.
2019. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
40%
Csak Vidman videóját láttam róla, az pont elég volt. Baromi unalmas az ASMR, inkább érdekes és valamilyen szinten hasznos dolgokat nézek, ha már net közelében vagyok.
2019. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy különleges érzést vált ki egyeseknél.
2019. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Nálam működik, bizonyos kopogó hangok esetében.

A suttogás viszont idegesít.

2019. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
20%
Gecc, először azt hittem az egy rapper
2019. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%

Néha 1-2-őt be szoktam tenni, mert baromi zajos szomszédaim vannak, és igyekszem elnyomni az általuk keltett zajokat.


De nincs tőle bizsergés vagy agyi orgazmus, meg ahogy látom a többség 10/10 csaj, akire inkább tekintenek az emberek ingyenes soft-webcam szolgáltatásként.

2019. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

A Bob Ross féle ASMR-t imádom. Ő természetesen csinálta, nem is szándékosan. Vannak még jók rajta kívül is persze, de ma már azt vettem észre, hogy minden divatmajom belekezd. Vannak nagyon jó triggerek, amiktől két másodperc alatt végigfut rajtam a hideg. De a női ASMR-osok nagyrésze kiteszi a melleit, erotikusan suttog, azzal akar triggerelni, hogy banánt nyal stb, ezekből annyira elegem lett, hogy mára ha nézek is ASMR-t, akkor férfitól. Persze, sok normális nő is van, de egyre nehezebb őket megtalálni a tömegben.


Amúgy először borzalmasan furcsának találtam, valami elborult beteg dolognak. De mivel nagyon fogékony vagyok rá, ezért nálam nagyon gyorsan eléri a hatását, így rajöttem, hogy nem is annyira rossz dolog.

2019. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
50%
Én 1x próbáltam csinálni egy ilyet jómagam is, de annyira nem tudtam megállni, hogy röhögjem szét magam közben, hogy nem lett belőle semmi. :D
2019. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hallgatni ilyesmit, amikor azt érzem, hogy hiányzik a gyengédség az életemből.
2019. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!