Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ASMR-ről?...

Mi a véleményetek az ASMR-ről? Hallottatok róla? Kedvelitek? Vagy nagyon furcsa?

Figyelt kérdés

A legnépszerűbb és legnézettebb magyar ASMR youtube csatorna:

https://www.youtube.com/watch?v=FVdSheRXeag


https://www.youtube.com/watch?v=P9HFLBWH6Sc



2019. febr. 13. 20:44
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Ha szeretsz egy zenét és hallgatod, annak mi értelme? Mi haszna?

Hogy lehet ilyen butaságot mondani? Valaki szereti és kész, nem kell hogy oka legyen.


Kétlem hogy Magyarországon bárki olyan hatalmas pénzeket leszakítana ezzel. BarbarASMR a legnagyobb magyar nyelvű ASMR csatorna, a bevallása szerint egy fillért se keresett vele. Színész nő, nem ebből él.

Vannak olyan emberek, akik szeretnek önzetlenül segíteni, még ha nem is tudod elképzelni.

2019. szept. 16. 08:13
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagyok


Hát, ha téged ez elvarázsol, akkor jól van. Nekem magasabb az igényszintem.


A zenéről ne kezdjünk el vitatkozni, mert több, mint 30 évet zenéltem, vagyis ez az életem része. Tanulás, érzék, hangszeres tudás kell, de ez sem elég, ha egy nagyobb (fúvós vagy szimfónikus) zenekar tagja vagy. A zeneszerzés meg még nagyobb műfaj és ahhoz még fantázia is kell. De ehhez? Fel sem ér azzal, amit a zene NEKEM nyújtani tud.


Tudod ismerek egy hasonló technikát, használtam is. 2-3 perc alatt álomba ringat és a rákövetkező bő 10 percben pedig feltölt energiával. Különböző érdekes hangokat hallasz fejhallgatón és a becsukott szemedet is ingerli vetített ábrákkal. Ez annak egy mai, médiás változata, csak kicsit megbolondítva, kicsit túlértékelve.

2019. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Semmi értelme annak, amit mondasz. Ha valaki a rockot szereti, értelmetlen azt mondani hogy "magasabb az igény szintem a klasszikus zenénél" vagy fordítva.


Aki szereti az ASMR-t, az szereti, aki nem az nem, pont.

Értelmetlen önigazolás és kompenzálás, bizonygatni hogy ami nem tetszik az szar, és hülye aki szereti.

2019. szept. 16. 11:47
 44/44 anonim válasza:
2019. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!