Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ASMR-ről?...

Mi a véleményetek az ASMR-ről? Hallottatok róla? Kedvelitek? Vagy nagyon furcsa?

Figyelt kérdés

A legnépszerűbb és legnézettebb magyar ASMR youtube csatorna:

https://www.youtube.com/watch?v=FVdSheRXeag


https://www.youtube.com/watch?v=P9HFLBWH6Sc



2019. febr. 13. 20:44
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 14. 13:00
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek ilyenre elaludni, megnyugtat. Egyébként nemrég néztem japán teaszertartást, és ugyanezt az érzést váltja ki, szerintem tudtak valamit ezek a japánok :)
2019. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
41%

Amikor belső nézeten van, nagyon tetszik a hang, ahogy doromból a Scena kamion. 5:00 tól


[link]

2019. febr. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, de a direkt ASMR videók egyre kevésbé tudják nálam kifejteni AZT a hatást, amiért nézném. Azt a bizsergető, csodálatos érzést. A legutolsó ilyen élményem egy sima vlogvideónál volt, nem célzottan ASMR, a vlogoló lány szabad téren vette fel a videóját és nagyon fújt a szél. Ettől a szélhangtól annyira el tudtam lazulni, egyáltalán nem zavart, hogy a lány normál hangerőn beszélt. Amiket még egyébként nagyon szeretek, azok a papírhangok. Amit utálok, az a sutyorgás, amikor szinte hallani lehet, ahogy a nyál áramlik a szájban. Fujj. Barbara szerencsére nem ezt hozza, őt szeretem, de nem az élmény miatt, csak mert egy aranyos, szimpatikus lány.
2019. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Engem valahogy relaxálnak az olyan videók is ahol sminkelnek a csajok.
2019. febr. 16. 07:18
 26/44 anonim ***** válasza:
Imadom, teljesen kikapcsol, 20-25 percet hallgatom, mintha aludnek 1-2 orat, feltoltodom.
2019. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom, lefekvésnél mindig ilyeneket hallgatok, hogy könnyebben elaludjak.

Néha tanulás közben is bekapcsolok ASMR-videókat, mert segítenek a koncentrálásban. 21l

2019. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Van kedvencetek?

2019. ápr. 9. 14:54
 29/44 anonim ***** válasza:
27. vagyok, leggyakrabban ASMR Bakery videóit nézem ^^
2019. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
93%

Nagyon fájó volt sajnos ezt a rengeteg negatív, már-már gyűlölködő kommentet olvasnom.

Nem értem, miért kell gyűlölni valamit, amit az ember nem ért. Az én életemben teljes fordulópontot jelentett a műfajra való rátalálás.

Nagyon komoly szorongásos problémákkal, illetve pánikbetegséggel küzdöm. Ha érzem, hogy egy pánikroham erős, elindítok egy ASMR videót, és néhány percen belül jelentősen megnyugszom, mintha bevettem volna egy nyugtatót.

És inkább szerintem egy videót nézzek meg, minthogy gyógyszerhez nyúljak.

Persze, ettől függetlenül nekem is van, ami már sok. Például a fülnyalogatós fajtától feláll a szőr a hátamon, de van, akinek az is tetszik. Én nekem eléggé vegyes, a tapping, whispering, scratching videókat szeretem, valamint a teljesen egyediket, kreatívokat, amiket mondjuk ASMR zeitgeist vagy Miracle Forest csinál. Az eating ASMR is hatalmas kedvencem, SAS-ASMR, Jane ASMR, Zach Choi ASMR stb., imádom mindet.

Egyébként mindenféle minősítés nélkül.

Ahhoz, hogy valaki ezt az érzést, amit az ASMR kivált, átélje, valóban egy különleges biológiai folyamat szükséges, de ezen felül nagyon fontos a kifinomult auditív és vizuális képesség is.

Legjobb barátnőmmel nagyon hasonló lelkületűek vagyunk, de ő a falra mászik az ASMR-tól, a hideg is kirázza tőle.

Tehát csak azért fáj ez az egész, mert az emberek többsége egy olyan dolgot szid és minősít le, ami emberek százezreinek jelent hatalmas segítséget.

2019. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!