Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ugye nem bűncselekmény,...

Az ugye nem bűncselekmény, hogy felhúvok egy számot, hogy megtudjam, kié?

Figyelt kérdés

Mondjuk bemondom, hogy Pistát keresem. Tudakozóban nincs benne...


Egyszer volt, hogy rossz szám volt megadva, hívogattam, sokat, fel sem vette, utána fel akart jelenteni... Szerintem meg is tette? Olyan vam, hogy nem lett belőle ügy, csak neki mondták meg, hogy ki voltam?


2019. febr. 18. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
asszem kétszer hívhatod, utána talán zaklatásnak minősül.
2019. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2-szer?


Egyébként azzal nem foglalkoztak, mikor 7 hónapig megjelent egy fickó a lakhelyem, mert elutasítottam, nonszensz....



De akkor, ha feljelentett, akkor tudnom kellene róla, nem?

2019. febr. 18. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
tuti nem jelentett fel ne izgulj ha többet nem hívogattad miután kiderült hogy rossz a szám
2019. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ez ugye nem bűncselekmény, higy felhívom, hogy megtudjam kié? Aztán megmondom udvariasan, hogy téves...


Remélem. Gondolom, ha feljelentett az nem úgy van, hogy csak neki kiadták a számomat, hanem tudnék is róla, mert a szolgáltató a rendőrségnek adja ki... Vagy? Ő mondhatta, hogy mégsem tesz feljelentést?

2019. febr. 19. 03:32
 5/6 anonim ***** válasza:
dehogy bűncselekmény... ilyennel hiába menne a rendőrségre, hogy többször hívtad és miután felvette mondtad hogy téves.. kiröhögnék
2019. febr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezö. Te fogyatékos vagy??
2019. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!