Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy katona vagy egy ketrecharc...

Egy katona vagy egy ketrecharcos a férfiasabb?

Figyelt kérdés
En nem szeretem a fegyvereket,szerintnem csalás.A pusztakezes harc az igazi.

2019. febr. 20. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Egy katona az eszét is kell használja!

Egy jól képzett katona ad több biztonságot vagy egy "szétzúzlak"akárki?

2019. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

"Egy katona az eszét is kell használja!"


"Igen uram!"

Ennyit kell csinálnia, azért megy katonának az, aki semmi máshoz nem ért.

2019. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a matek- és fizikatudás a legférfiasabb.
2019. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egy ketrecharcos katona.


Attól még hogy "csalás" a fegyverek királyak, nem csak férfiak szeretik őket, vegyél te is pisztolyt és gyakorolj a lőtéren.

2019. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Katona az nem feltétlenül férfias. Vannak katona nők is.

Persze ennyi erővel vannak ketrecharcos nők is de ha ránézel egy olyanra az kifejezetten férfias nő.

2019. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
A férfiasság nem itt kezdődik,de gondolom egy tizenévesnek maygarázhatom... nah mind1, egyébként a küzdősportok nem rosszak pl. Kick-Box.... De ketrecharc??????? MMA-és marhaságot semminek nem nevezném inkább.
2019. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Számomra a ketrecharc egy modernkori gladiátorság, aminek azon kívül, hogy jól megagyalják a felek egymást, felkészülnek rá, majd 30-40-50 évesen már totál készek a sok megagyalástól, én semmi értelmét, hasznát nem látom.

Régebben egy katona a fronton megállta a helyét, ott kellett "legénykedni", ami sokkal értékelendőbb számomra. Bár ma is vannak katonák, és ugyanúgy vannak fronton szolgálók, így ők is férfiasabbak számomra, mint egy showman...

2019. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"En nem szeretem a fegyvereket,szerintnem csalás.A pusztakezes harc az igazi."



Jézusom...nem rosszból írom, de na... szerintem veled nem erdemes leallni vitatkozni, ha fogalmad sincs a katonaságról.

2019. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Egy katona.

A katonaságban van hierarchia, parancsteljesítés és a katonák ténylegesen elpusztítják az ellenségüket/áldozatukat.

A ketrecharc ennek a kölyök változata: ott csak az állatias erő és agresszió számít, ráadásul játék az egész.

2019. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem show az mma.Összekevered a pankrációval.

Igen,állatias erő,mert egy vadállat akarok lenni,nem egy csicska golyófogó katona,én nem hódolok be senkinek

2019. febr. 20. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!