Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom legyőzni a beégést?

Hogy tudom legyőzni a beégést?

Figyelt kérdés

Amikor kínos helyzetben vagyok mindig látványosan elvörösödök és ezt szeretném megszüntetni.

Van erre valami gyakorlat vagy bármi ami segít ?



2019. febr. 22. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Ezt nem lehet megszüntetni, ilyen vagy. De miért baj ez? Szerintem nem baj.
2019. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a helyzet még sulis koromban, miután elkezdtem dolgozni kb 1 évig jelen volt. Megtanultam leszarni mások véleményét és azt hiszem felnőttem. Azóta nincs ilyen problémám, nem tudok így zavarba jönni.
2019. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert engem zavar
2019. febr. 22. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom egyszer kétszer már égtél be. Lett ennek bármilyen egetrángató következménye? De most komolyan? Nincsen semmi gáz. De ha mégis csak MEG KELLene szüntetned csináld azt, hogy amikor "beégettnek" érzed magad ne gondolj semmire, csak koncentrálj az érzésre, keresd meg a figyelmeddel, hogy ez az érzés hol van a testedben. Ha megtaláltad csak figyeld és figyeld és figyeld. Ne gondolkodj, csak figyelj. Ha ezt gyakorlod egyre jobban fogod uralni az érzelmeidet. Egyre gyorsabban elkapod azt a pillanatot amikor az érzés megindul mígnem megtörténik az mikor az érzés felkelése előtt már ott vagy és nem engeded, hogy kibontakozzon. Mikor megvan ez a tudati élesség benned akkor a tested többé ezt az érzelmet nem is fogja generálni mert megtanítottad neki, hogy ezt az érzést nem támogatod. Te vagy a főnök. Az agyad csak a szolgálód lehet. Legyél leleményes kissrác/lány :) Bármikor ha egy érzés felkél majd benned figyelj rá, kérdezz rá, kérdezz rá, hogy milyért érzed magad így. Legyen az jó vagy rossz. Ha valami nemkell mint ahogyan a beégés sem, akkor miután megláttad mikor és honnan jön engedd el. Ez nem csak egy mozdulat. Az elengedés eszköz. Jó legyél, nincs semmi gáz szia :)
2019. febr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!