Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem visz szívesen...

Miért nem visz szívesen bulizni senki egy befeszült, beszédhibás, önbizalomhiányos embert?

Figyelt kérdés
Akkor se, ha nyitott lenne rá
2019. febr. 23. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet ott is csak magát sajnáltatná.
2019. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem fogadják el olyannak amilyen. Olyan barátokat kéne keresnie akik elfogadják.
2019. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, hogy jót tenne neki. :(
2019. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes hogy engem pont rángattak ilyen helyekre, és mondták is hogy ott talán eltudok lazulni, némi italt megitattak velem, de figyeltek arra hogy ne essek túlzásba és ne kelljen összekaparni sehol. Egyébként érdekes módon ilyen helyeken ha már bemelegedtem eltudtam engedni magam. De volt már olyan társasággal is dolgom akik mondták hogy így ne, ne égessem őket. De engem leginkább hívtak mert akkor más voltam mint általában. Igaz hogy a beszédhibám az nem olyan veszélyes alapból, de van amikor 1-1 szót nem tudok hirtelen kimondani dadogás nélkül, meg néha az is megesik hogy egy mondatot nem bírok rendesen kimondani. Részegen ilyen téren még rosszabb vagyok ez tény, de sokkal lazább.
2019. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem mert úgy érzik, hogy gondoskodni kell róla, és így nem tudják magukat elengedni, hogy valakit pátyolgatni kell.
2019. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így van. a legtöbben tehernek éreznék...holott lehet nem lenne az, de ugye minek a bizonytalannal próbálkozni, ha tök egyszerűen le is szarhatom azt a problémát, igaz?
2019. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A "visz" szón megakadt a szemem. Miért kell vinni? Menj, ha menni akarsz! Hívd el őket te! Ha nem jönnek de te mèg mindig mennél, menj egyedül.
2019. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!