Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kommentelnek sokan...

Miért kommentelnek sokan bunkó módon?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elolvasni a komment szekciót normálisan jóérzéssel sehol, mert néhány nagyképű agyatlan ember az egészet elrontja? Miért lehet szabadon szidni pl a színésznőket a kommentelőknek? Miért lehet szabadon szidni a nőket? Miért van az hogy még napjainkban is a bunkók határozzák meg a mindennapi életünket?
2019. febr. 23. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A tiédet lehet, de az én életemet nem befolyásolja néhány bunkó ember egy ilyen oldalon.
2019. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Remélem az előző üzenetem rávílágított a barmok és a trollok lelkivilágra. Ha kellő önismereted van, akkor nem ülsz fel egyiknek sem, hanem figyelmen kívül hagyod. A pióca sem virul vér nélkül.
2019. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre nagyon egyszerű magyarázat van.

Az az ember, aki rendben van önmagával, harmóniában az élettel és az univerzummal, az nem ellenségképet keres a másik emberben, hanem igyekszik objektíven kifejteni a véleményét, segíteni, vagy csak reagálni.

Az az ember rombol másokat, az megy neki a másiknak, aki belül magával nincs rendben. A saját nyomorultságát, frusztrációit projektálja ki. Projekció a pszichoanalízis terminológiájában az a kivetítés, amikor saját elfogadhatatlan tudattartalmunkat rátestáljuk a másikra.

Azt tartom hiányosságnak, hogy senkit nem tanítanak erre meg. Sokan felnőnek úgy, hogy egy agresszív vagy lekezelő megnyilvánulás hatására magukban keresik a hibát. Holott az agresszió, a hatalmi dráma, a játszma, sosem a célszemélyhez tartozik, hanem az "agresszorhoz".

Minden ilyen minősítő, bíráló, címkéző, ítélkező megnyilvánulás csak a saját belső nyomor projekciója.

Azzal nincs baj, ha valaki rávilágít egy hiányosságra, vagy nem ért egyet valakivel, valamivel. De az ellenvéleményt lehet a bántó stílus mellőzésével is kifejezni. AZ arrogancia sosem vezet célra, mert mégha igaza is van az arrogánsnak, amiért arrogáns, ellenszenvet fog maga ellen gerjeszteni.

Én a legtrollabbnak is meg szoktam írni, hogy nem vagyunk egymás ellensége, így az ellenségképkereső viselkedését nem veszem magamra, inkább őt sajnálom, amiért úgy érzi, hogy ez a megfelelő irányvétel neki.

2019. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van. Először nem értettem én se, amíg nem lett tele a fssszom mindennel, és nem kezdett el idegesíteni a sok köcsög hülllye. Akkor én is bunkó voltam.
2019. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Glll
2019. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a hosszabbat. Azért nehéz néha figyelmen kívül hagyni, főleg ha túl gyakori hétköznapi sértegetés van benne, mert sokszor arra gondolok, ez így terjed tovább, és aki olvassa még a végén elhiszi hogy pl: a nők ilyenek olyanok, a férfiak pláne,a gyerekesek, az egyetemisták, a vidékiek, stb lehet folytatni a sort rendesen. Én csak mint komment olvasó szoktam fogni a fejem a kommentektől, ritkán válaszolok.

De néha rákattintok a felhasználóra, megnézem facebookon milyen az aki osztja az észt, és elég uszimpatikus profil jelenik meg. A normálisabak meg alig írnak, és így terjed a hülyeség egyre csak a neten.

2019. febr. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!