Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megundorodni az...

Hogyan lehet megundorodni az ételtől? Csak olyan választ kérek, ami a kérdésemre válaszol!

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon sokat eszel valamiből, mértéktelenül, és ezért megundorodsz tőle, vagy rájössz, hogy milyen egészségtelen és haszontalan táplálék és ezért nem tudsz rá se nézni.
2013. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
én annyira megundorodtam.. (vagy hogy mondjam) az ételtől hogy próbálok csak annyit enni amivel egész nap kibírom a napot (200kalória körül)
2013. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megundorodni. Élvezettel kell enni a szervezet számára hasznos táplálékot.
2013. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, menj el pszichologushoz. Es ezt nem bantasbol, hanem mert problemad van. Valoszinuleg a sulyod, az alakod maniadda valt, az etel ellensegge, es ez vetul ki az undorodban. Ha nem fordulsz orvoshoz, ebbe akar bele is halhatsz, mindenkepp vedd komolyan a problemat es ne forumokon kerj tanacsot.
2013. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A nagyon-nagyon sokat eszel egy bizonyos fajta kajából egy nap és utána rosszul vagy és hánysz egy időre megundorodsz tőle, én pl a majonézes krumplival voltam így.
2013. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

nekem hetek óta "nincs kedvem" enni... éhes vagyok, de van h csak egy péksütit eszek egész nap, mert nincs kedvem. páromnak ez már az agyára megy... most is szedtem magamnak kaját, h éhes vagyok, akkor eszek, és nincs íze, nincs gusztusom, nincs kedvem enni...

15/L

2013. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én pl. azóta nem eszem meg a sült húst, mikor egyszer szalmonellás lettem utána. Rá se tudok nézni.
2013. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat eszel belőle, és utána már rá se bírsz nézni, hánytál valamitől vagy rosszul lettél tőle.

Vagy tényleg undorodsz tőle. Én nagyjából így vagyok vele, éhes vagyok, elkészítem a szendvicset, meglátom és elmegy a kedvem az egésztől, egy falatot sem bírnék megenni belőle.

2013. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 poiu ***** válasza:
Egy bizonyos ételtől, vagy általában az evéstől?
2013. máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
általában
2013. máj. 13. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!