Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni és megundorod...

Kezdek megőrülni és megundorodni a világtól, mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenhol ilyeneket hallani\olvasni:

-Lefeküdtem a legjobb bnőm pasijával.

-Lefeküdtem a tesóm barátjával

-Megcsaltam a pasim\barátnőm,mit tegyek?

Ha ez nem lenne elég a munkahelyemen is, a családomban is mindenki csalja mindenkit. (Apám anno anyám hugával feküdt le..)

Miért van ennyi mocskos,gerinctelen ember?? Hogyan ne vegyek róluk tudomást?? És így hogyan merjek ismerkedni bárkivel is? Már rettegek és elzárkóznék legszívesebben a világtól...... én nem olyan vagyok,mint a családom :(( Mit tegyek? 23L


2018. aug. 2. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Az ördög sosem alszik!
2018. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Gondolj arra, hogy akinek tartós, boldog, kiegyensúlyozott kapcsolata van, az nem fog feljárkálni a netre, és írni róla. Ilyen fórumokra csak a problémákkal küzdő emberek járnak, így a gyk nem ad valós kontrasztot a világról, hanem túlnyomó részben csak a kellemetlenségeket tárja eléd.

De kétségtelen, hogy előfordulnak az ilyenek, ahogy írtad is a családi/munkahelyi tapasztalataid alapján, de a helyzet nem olyan reménytelen.

2018. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyere hozzám feleségül! :)

f24

2018. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek. Megoldás nem találtam még.
2018. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!