Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem parasztság?

Ez nem parasztság?

Figyelt kérdés
Barátoméknál vagyok, és egyszer csak az apja bekopog és kérdezi, hogy 'nem vagy éhes?' mondom nem, kérdezte hogy biztos nem kérsz tojásos nokedlit? Mondom nem, köszönöm szépen. Még csodálkoztam is, hogy ennyire szeretné, hogy egyek vagy miért kérdezi?! Majd hallom, hogy mondja a barátomnak (ő akkor nem volt velem a szobába mikor az apja kérdezte), hogy 'kár hogy nem kér mert én ennék, de szerencséje, hogy nem kér mert neki kéne megcsinálni' na erre olyan ideges lettem, mikor meghallottam..nem a cselédje vagyok..
2019. febr. 24. 11:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Szóval ő akart enni tojásos nokedlit, de lusta volt csinálni, így megkerdezett téged hogy kérsz e, és ha igent mondtál volna veled csinaltatta volna meg? De igen parasztság. Vendéget nem fogunk be hazimunkara, kivéve ha a vendég maga felajanlja.
2019. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Lehet csak viccelt. Vagy ja, bunkó.
2019. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
6%
Te most lány vagy kérdezõ?Es az apának nincs felesége, hogy ebédet fõzzön?
2019. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Az apának nincs keze, hogy ebédet főzzön?
2019. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#3 Miért lenne parasztság a kérdésem?

A szoba előtt mondta a barátomnak, nem kellett hallgatózni, hiszen hallottam. És amúgy sem szoktam kihallgatni ki mit beszél.

2019. febr. 24. 12:01
 6/31 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak viccelt. Egyébként nyugodtan főzhetnél nekik.
2019. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#4 Igen lány vagyok. A felesége dolgozik ma.
2019. febr. 24. 12:02
 8/31 A kérdező kommentje:
#6 Hallottam volna a hangján, hogy viccel. És ő egyáltalán nem viccelt, beszokott szólni nekem. A fiának is beszól mindig, és a mondatot általában úgy kezdi, hogy az ő háza úgyhogy ő parancsol.
2019. febr. 24. 12:06
 9/31 anonim ***** válasza:
23%
Jaj, ha ilyen gonosz veletek, akkor miért hédereztek ott nála? Nyugodtan átmehettek akkor hozzátok, vagy bérelhettek egy saját lakást.
2019. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
15%
Hát én biztos megcsináltam volna neki,de én már csak ilyen birka vagyok,hogy szeretek mindenkit megetetni,jóllakatni. Apósom is meg anyósom is.
2019. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!