Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ilyenkor is parasztság kibonta...

Ilyenkor is parasztság kibontani a (másnak szánt) ajándékot?

Figyelt kérdés

Rendeltem páromnak szülinapjára ajándékot,ilyen apró alkatrészes kütyüről van szó. Ahogy néztem a véleményeket többen törötten kapták meg a terméket. (Külföldi posta, karton doboz, nem nehéz elképzelni.) Na most, a garancia 30 nap és én kb 1,5 hónap múlva adnám oda. Bunkóság lenne kibontani és úgy odaadni? Úgy gondolom, hogy sokkal rosszabb, hogy sérült/hibás, de ismerősöm például azt mondta, hogy csalódott lenne, ha "használt" cuccot kapna.

(Tudom, nem nagy dolog, de érdekelnek a vélemények.)


2019. febr. 15. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bontsd ki, meg fogja érteni, hogy nem akartál hibásat adni.
2019. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Mi akadályoz meg abban, hogy újra csomagold?
2019. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a műanyag védőfólia az, ami aggaszt. (Pl amikben a társasok dobozai vannak) Ha valaki tudja, hogy hogyan/hol lehet újracsomagoltatni, az ne tartsa magában.
2019. febr. 15. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bontsd ki, ellenőrizd a minőségét, és (ha nincs baja) csomagold be te szép díszpapírba. Sokkal személyesebb is lesz.
2019. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindíg így kapok ajándékot, ha netről van véve, hogy fel van bontva. Tudom mért volt rá szükség és kész. Ettől még nem egy használt cucc, csak párom/szüleim vagy bárki volt olyan figyelmes és megnézte, hogy ne egy selejtet adjon nekem és ne én rohangáljak utána, hogy cseréljék ki meg minden. Soha nem haragudtam azért, ha olyan cuccot kaptam, hogy meg volt bontva.

Volt már olyan, hogy más csomagját kellett átvennem és szólt az illető, hogy bontsam már ki és nézzem meg, hogy minden oké-e. Pedig pár órán belül már haza is jött (szomszéd).

2019. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy nézd meg, netről rendelt dolgoknál alap szerintem, hogy ellenőrzi az ember, főleg, hogy sok idő telik el, míg odaadod. Szépen becsomagolod és ennyi.

Normális ember nem problémázik ezen, ha valakinek ettől"használt"nak számít, és ezen problémázik, az elég gáz, főleg, hogy nem egy távoli ismerős, hanem a párod, bsszus...

2019. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rengeteg hamisított cuccot árulnak még magyar webárházakban is

nemhogy külföldről rendelteken

ellenőrizzed mindenképp, az elállási jog védi egyedül a vevőt, semmi más

nekem is van hamis bose fülesem, bhatom a pénzem, mert 10 munkanap után derült ki, hogy nem működik sok minden rajta.

2019. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!