Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki lehet valahogy iktatni a...

Ki lehet valahogy iktatni a társ/párvágyat egy emberben?

Figyelt kérdés

Magamról lenne szó, igazából jól megvagyok egyedül, de havonta egyszer rám jön a depi amiért nincs senkim. Alapból (logikai alapon) én választottam kb. 2 éve, hogy nem kerülök közel senkihez, néha (ilyen havi egy alkalmakkor) viszont vágyok rá és ez nem igazán tetszik (mert érzelmi alapú), szóval az lenne a kérdés, hogy valahogy bele lehet e vésni az agyamba, hogy egyedül a megfelelő számomra, hogy a jövőben elkerüljem a lelki megingásokat a párkapcsolat hiányából fakadóan?

Vagy ezt el kell fogadni, hogy egy megváltoztathatatlan emberi tulajdonság és téma lezárva?

19/F


2019. febr. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen nem tudod kizárni. Én 23/F vagyok már vagy 4 éve nincs senkim és javarészt nem is próbálkozok de a mai napig van olyan, hogy pár napig szarul vagyok.
2019. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer kibírod... Mondjuk úgy kompletten, sok minden másra vonatkoztatva is: nem tudsz mindent logikai alapon megélni. Hiába vagy férfi, hiába vagy racionális, hiába akarod, ha nem születtél bizonyos típusú elmebetegségekkel, akkor az érzelmeid mindig "ott lesznek". Kibaxott kényelmes lenne nélkülük, de ez van. Az élet nem kényelmes... A csajozás se kényelmes, de mint látod: a beletörődés se fenékig tejfel.
2019. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog menni szerintem. Próbálkozni lehet, észérvekkel győzködni magad, vagy ha kellemetlen élményed volt, meg ha lefoglalod magad, akkor elég jól háttérbe lehet szorítani, de nem fogod tudni teljesen kizárni. Jóval idősebb vagyok nálad, sose zavart, amikor egyedül voltam (életem nagyobb részében), mondhatni tök jól elvoltam, csak eljátszottam időnként a gondolattal, hogy nem lenne rossz egy társ. Aztán egyszercsak fellángolt, hogy de szr egyedül, azóta sokkal több a pocsék napom emiatt.
2019. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sokat kell hangoztatni a "minden nő k_rva" mantrát.
2019. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó opcióját próbálgatom én is csak más szavakkal.

"minden pasi csak lyukra játszó vagy érzelmileg zárkózott, empátia hiányos, semmihez se értők" 😂


Volt egy hosszabb időszak, amíg bevált, de egy ideje megint bennem van:

Szeretnék egy értelmes párt...

Testileg, lelkileg, szívügyileg s mentálisan, aki ért dolgokhoz.


Az tök necc amikor nőként egy full bőrrel lekárpitozott kanapét is meg tudok csinálni s a pasi egy zárban a csavart se tudja meghúzni...😂

2019. febr. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!