Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek 23 évesen max.15-...

Miért néznek 23 évesen max.15-nek?

Figyelt kérdés

Pedig a képeket megnézve már nincs babaarcom, oké úgy öltözöm, mimt egy 18 éves... Meg jó alakom van, elég nőies, 14 évesen deszka voltam...


De mindenhol, amikor mondom, hogy mennyi vagyok, elképedenek... A városban rendszeresen megállítanak, hogy miért nem vagyok suliban...

A dohánybolt vagy alkohol vasárlás meg katasztrófa... Szerintem az igazolvány ellenére sem akarnak hinni nekem, plusz nekem ez az igazoltatás nekem gyanús,hogy nem lehetene, hogy több igazolványt is elkérnek....


Plusz,ma jövök a fogorvostól, egy nő megállít, hogy "na mi van kislány, berúgtál suli helyett". What? Mert kicsit lassan mentem, meg régen csipőficamos voltam, de csak szimplán fáradt voltam... Erre azt mondja, hogy úgyegyek mint egy részeg, 14 évesen nem kellene piálni...


2019. febr. 26. 14:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jaj :( Gyógyulást!


Ez a "10 évet letagadhatnék" dolog most még nagy szívás, de később még előnyöd is lehet belőle. Addig is kitartást, erős idegrendszert!

2019. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!