Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnának megverni?

Hogyan tudnának megverni?

Figyelt kérdés

Már hónapokkal ezelőtt megfenyegetett 2 cigány korombeli (18-20 éves) gyerek, hogy adjak nekik pénzt. De nem volt nálam, meg nem is adtam volna. Erre megfenyegettek, hogy összevernek. Szerencsére azóta nem futottam össze velük utcán, de félek, hogy beváltják az igéretüket. Még sohasem vertek meg, de azért szeretném így előre tudni, hogy mire számíthatok, ha megcsinálják.

Hogyan szoktat a hozzájuk hasonlóak megverni valakit? Egy-két nagyobb pofont csak, csak ököllel ütnek arcra? Esetleg hasra is céloznak? Vagy pontosan általában milyen módszerekkel, ütésekkel-rúgásokkal vernek meg valakit?

Szeretnék előre felkészülni, hogy mire számítsak.



2019. febr. 27. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hónapokkal ezelőtt történt. Nem fognak jjból megtalálni. Ha eszed lett volna, feljelentetted volna őket a sünöknél.
2019. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, feljelentem.....megússza felfüggesztettel.....utána meg mégjobban megver....
2019. febr. 27. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy SZÁZ SZÁZALÉK hogy megakarnak verni akkor kezdeményezz te!

Észre se vesz, te meg plekniből öklössel tiszta erőből megküldöd, majd le a földre és folytatod, mondjuk így:


https://www.youtube.com/watch?v=FVrKGl3Xli8


Látod hogy szemben állnak, de hirtelen üt és nem tud reagálni. Ha te oldalról, hátulról csinálod még jobb.


Pl így:


https://www.youtube.com/watch?v=bmgda6Ey3no



Ha viszont lehet hogy le se szarnak akkor hagyd.

2019. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2:

Istenem, akkor talán növessz magadnak bátorságot és egy kis izmot egy kondibérlet segítségével. Milyen férfi vagy te, hogy ennyit rinyálsz...

2019. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem fognak megtalálni, már rég elfelejtették.

de ha rossz környéken laksz, inkább költözz el.

az ilyen emberekre sose nézz rá, sose nézz a szemükbe, ha az utcán jársz. mintha nem is léteznének. azokat keresik, akik a szemükbe néznek.

2019. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi.

Ez meg hülyeség, hogy ők mindent megúsznak.

2019. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küzdősport kell inkább.
2019. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!