Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért találják ki sokan itt,...

Miért találják ki sokan itt, hogy a 170 cm magasságú férfi alacsony?

Figyelt kérdés

Én 171 cm vagyok, a legjobb barátom 165 cm, egy másik haver 168 cm. Mindhármunknak van barátnője, sőt a legalacsonyabb srác most vesz feleségül egy 170 cm magas gyönyörű nőt. Mindkét barátom jó kiállású, magabiztos, van dumájuk. Nem félnek odamenni a nőkhöz akik bírják is őket. Az igaz, hogy saját fülemmel hallottam hogy egy 10-es csaj azt mondta a barátnőinek a haverra, hogy olyan kis cuki aranyos és vihorásztak, de aztán simán lefeküdt vele! Mert fériasak és magabiztosak! Egy remegő lábú, picsogó férfin mit egyen egy nő? Ha már alacsony, kompenzálja valamivel, hogy a nő megláthasson benne valamit, hívja fel magára a figyelmet! Már alapból is idegesítő nekem is, hogy a sok komplexusos idióta miatt sajnos a nők alapból önbizalomhiányosnak hiszik már az alacsonyabb férfiakat! Viszont amikor bedobom magamat annál nagyobb a wow-faktor, nem is gondolják rólam, hogy ilyen vagyok!

Mit kell ezen picsogni állandóan? Most mondjam azt, hogy “jaj csak 15 centi ez kevés a nőknek” aztán közben már megvolt 26 csaj életemben és egyik sem volt csúnya? Ja és panasz sem volt sem akkor sem utólag.


2019. febr. 28. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mert az. bújj el!
2023. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!