Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyire bírod elviselni a...

Te mennyire bírod elviselni a szipogást?

Figyelt kérdés

Mivel megfáztam, annyira , hogy miután a óra alatt elfújtam 20 zsebkendőt, inkább szipogok, mert tele van a tököm...

Vagy egy felszínes, de állandó orrlégzéssel pl tömött buszon elvagyok, nem fújhatom állandóan az orrom...

Ti ezzel hogy vagytok?



2018. dec. 1. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon utálom, mikor valaki egy percen belül szipog ötvenszer. Olyankor szoktam szólni, hogy kifújhatná végre az orrát.

Használj orrsprayt az lehet segít és jobbulást!

2018. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. dec. 1. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a szipogást. Akár halk akár hangos. Tény, hogy van amikor valaki fújja is az orrát valami halk hangja lesz a lélegzetének, ha meg van fázva. Az nem zavar.


A szándékos takonyszívás viszont megörjít, mert gusztustalannak tartom.


Ha valaki meg van fázva, nem szólok, mert szegény lehet unja már az orrfújást.


De ha valaki behön hidegről vagy meleget iszik és egy órán keresztül szívja a takbyát, majd elővesz egy zsepit, azt gyűlölöm. Ilyenkor kedvesen átnyújtok egy zsepit és onnan tudják, hogy orrfújás van.


Én ezt találtam jó megoldásnak; egyik kollégám pl RÖFÖGÖTT , olyan hangosan szívta a taknyát és kolléganő szólt neki, hogy ezt fekezze be, mert gusztustalan és kolléga megsértődött. Szóval szóban nem jelzem.


Ha rokonokkal vagyok, akkor igen. Pl amikor anyámnak folyik az orra és inkább szipog és néha "orrfújás" néven épp hogy hozzáérint a zsebkendőt az orra hegyéhez akkor rászólok.


Ha valaki nem megfázás miatt szipog arról az a véleményem, hogy én sem böfögök mellette, ő se szipogjon mellettem.

2018. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ja, 3 voltam, én is jobbulást kívánok! <3
2018. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, szerda óta vagyok benne és muszáj dolgoznom, mondom persze én is folyamatosan fújom az orrom. De tényleg nagyon meg vagyok fázva, kivédhetetlen hogy ne szipogjak néha...
2018. dec. 1. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon idegesít. múltkor repülőn ültem, és a mellettem ülő pontosan 5 másodpercenként szívta föl a taknyát. undorító és idegesítő. az orrfújás ezerszer jobb.
2018. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csipem, inkább adok az illetőnek egy zsebeit.
2018. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sima szipogás még csak-csak elmegy, de a direkt takonyszívástól felfordul a gyomrom :S
2018. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!