Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sehova nem vesznek fel, még...

Sehova nem vesznek fel, még gyárakban sem, hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok munkanélküli, előtte dolgoztam.


Egyszerűen akárhová küldök önéletrajzot még vissza se jeleznek, nem hogy alkalmaznának.


Középfokú végzettségem van, és nem vagyok se fogyatékos, se semmi hátrány nincs az önéletrajzomban, sőt még korábbi munkahelyeim is felsoroltam, tehát látják, hogy dolgoztam.



2019. febr. 28. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mc Donald’s kezdetnek pont jó. :) és minden városban van. V külföld.
2019. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom merrefelé laksz, de felénk (Észak-Nyugat Mo.-n) biztos, hogy kapkodnának érted a gyárakban. Korábban én is egy gyárban dolgoztam (pénzügy osztályon) és igen nagy munkaerő hiánnyal küzdöttek. Felénk jó néhány gyár szállást is biztosít Kelet-Magyarországról vagy még keletebbről jött embereknek, csak hogy náluk dolgozzanak. Az Audi szinte havonta szervez gyárlátogatással egybekötött munkaerőtoborzást a közeli településekről (100 km-es körzetében), étellel, itallal látja el az érdeklődőket és a hirdetésük szerint ha megtetszik és jelentkezni akarsz, akár ott helyben megkötik veled a szerződést. Ha nincs családod, aki odaköt a jelenlegi lakhelyedhez, akkor érdemes ezeknek a lehetőségnek utánanézni.
2019. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egyetértek az előzővel. Én Észak-Keleten lakom, gyàrba dolgozok és akkor munkaerőhiány van hogy hihetetlen. Operátornak vagy szalagmunkásnak felvesznek. Nem mondom hogy jól fizet, de jobb mint a semmi. Amúgy töltsd hasznosan az időd, olvass könyveket, tegyél szert olyan tudásra ami később hasznos lehet. Simán meglehet tanulni otthon angolul, németül csak internet kell hozzá, vagy akár programozni.

Vagy jelentkezz egyetemre, levelezőn és menj el egy multihoz gyakornoknak. Mire elvégzed lehet átvesznek főállásba.

2019. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!