Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni, hogy vki...

Honnan lehet tudni, hogy vki kedvel vagy csak kényszerből/szánalomból beszél veled/válaszol az üzeneteidre?

Figyelt kérdés
Vagyis csak tetteti, hogy érdekled.

2019. márc. 1. 07:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören kérdez, válaszol, azt is csak nagyritkán.
2019. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez van, nem lehet mindenki mindenkinek szimpatikus.
2019. márc. 1. 14:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem arról van szó, hogy a kérdezővel megesett, azt hitte, barátság van kialakulóban és aztán kiderült, a másik fél csak jófej akart lenni és nem kívánt barátkozni.


Azért gondolom, mert velem megtörtént és utána én is mindig ezt lestem; "az illető barákozni szerezne vagy csak kedves, nyitott ember?".


Kérdező; ezt úgy lehet megoldani, hogy annyit adj magadból, amennyit Ő neked. Sose próbáld saját magadtól magasabb szintre emelni a barátságot. Emellett nézd, ő élőben ő ugyanúgy cseveg a többiekkel vagy csak veled ilyen.


Emellett az üzenet tartalma és kinézete is fontos; tömör? semmitmondó? Burkoltan oltogat benne?

2019. márc. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: valószínűleg így van. Bár volt pár olyan gesztus, amit én jófejségből nem tettem volna meg, csak akkor, ha tényleg kedvelem az illetőt és szimpatizálok vele. Ezért is esett rosszul, amit az ellenkezőjére utaltak az események.
2019. márc. 5. 07:31
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazából jó lenne hallani egy kívülálló véleményét a konkrét történet fényében.
2019. márc. 5. 19:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Ő csak egy pozítív, kedves személyiség, aki ha találkozik veled, kedves hozzád, de nem akar amúgy tőled semmit.

Ha tényleg érdekelnéd, akkor az üzeneteidre hamar válaszolna, és visszakérdezne, vagy ő is kezdeményezne beszélgetést.

2019. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!