Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki nem akar a barátom...

Ha valaki nem akar a barátom lenni, hogy érjem el, hogy legalább szánalomból beszélgessen velem?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi kapcsolatok nem szánalomra épülnek. Büszkeség az fontos, nem kölcsönözheted senkitől. Ha pozitìvan viszonyulsz hozzá, hasonlóképpen reagál majd.
2018. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kár erőltetni
2018. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kezdeményezd te a beszélgetést. Ha nem utál kifejezetten, akkor valószínűleg azért még fog válaszolni. Mégha ő téged nem is fog már többé keresni.

Ha esetleg nem bízik benned, vagy kifejezetten ellenszenvesnek talál már, akkor esélyes, hogy ignorálni fog és onnan nincs nagyon visszaút.

2018. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ő kezdeményezte a beszèlgetést,most mégsem ír vissza
2018. nov. 26. 13:23
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Jahhj megint egy Z degenerációs díszpinty. Barátokat nem úgy szerzünk, hogy idegenekre írogatunk a neten. Menj ki a való életbe és haverkodj ott. Ha másnem menj le egy konditerembe, legalább sportolsz is egy kicsit.
2018. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni ráerőltetni. Azt mondjuk elárulnád, hogy neked mi abban a jó, ha valaki szánalomból beszélget veled? Őszintén nem értem, hozzám inkább ne szóljon valaki soha többet, minthogy sajnálatból vagy szánalomból beszélgessen velem, az utóbbi sokkal rosszabb szerintem.
2018. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 ez nem ilyen egyszerű


Alkalmatlan vagyok a szociális életre.20 év alatt soha,egyetlen barátot sem sikerült szereznem.Egész életemben kihasználtak,szivattak és kiközösítettek.

Nem szól hozzám egész nap senki,nem kommunikálok senkivel.Szükségem van arra,hogy valaki beszéljen hozzám,legalább szánalomból.Mint ahogy egy koldusnak is szüksége van arra a párszáz forintra amit a kalapjába dobnak.

2018. nov. 26. 14:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért nem akar veled beszélgetni, mert sajnáltatod magad.

Néha oké lehet panaszkodni, én szívesen meghallgatom mások gondját hátha tudok segíteni, vagy jót mondani, de ha valaki folyamatosan csak nyavajog, azt én is kerülöm.

2018. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már fizetnék is ha valaki barátkozna velem
2018. nov. 26. 14:54
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Na akkor fizess egy személyi edzőnek. Ő majd megfelelően helyre rakja a testedet és végső soron a lelkedet is. Csak ne add fel, hanem csináld lelkiismeretesen. Kérd meg, hogy készítsen fel egy naturál testépítő versenyre. Hidd el nekem, hogy gyökeres átalakuláson fogsz keresztül menni nem csak külsőleg, de belsőleg is.
2018. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!