Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes meghívnom valahova,...

Érdemes meghívnom valahova, mint haver? Miből tudom, hogy valaki (k) örülné (nek) -e, ha elhívnám ő (ke) t egy buliba, vagy inkább csak unnák a társaságom és max szánalomból jönnének?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoktatok beszélgetni? Ő is aktív tagja a társalgásnak? Szokta keresni a társaságod?

Ha igen hívd és örömmel megy majd.

Ha felnőtt emberek vagytok valószínűleg meg sem fordul a fejében a szánalom dolog, ha nem érdekled max visszautasítja a meghívást.

Nem kell túlgondolni a dolgokat

2018. jún. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm.. elég nehezen értem meg. Szóval neked van lehetőséged válogatni? Ez alig adatik meg az embereknek, kivételes helyzetben vagy! De ettől függetlenül is, nem lehetsz előítéletes senkivel, mert nem tudhatod mit rejthet.


Szerintem hívd azt, aki neked a legszimpatikusabb! Aztán idővel kiderül, hogy a szimpádiádat valóban kiérdemli az illető, vagy csak epizódszerep jut neki az életedben... és így tovább... mindig azt hívd el, aki a legjobb benyomást tette rád. Mindig a következőt.

Aztán ha végül csak egy semleges-nem szimpi ember maradt, akár vele is megpróbálkozhatsz ismerkedni, mert lehet, hogy félreismerted.

2018. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet, ha nem igazán keresik a társaságomat?
2018. jún. 7. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkro az van, hogy nem vagy elég érdekes számukra.


Persze ez nem jelenti azt, hogy unalmas lennél. Inkább csak nem ismernek igazán valószínűleg.

2018. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!