Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ennek mi lehet az...

Szerintetek ennek mi lehet az oka? ( nem néztek a szemembe beszélgetés közben) 25/L

Figyelt kérdés

voltam most délután egy kisebb összejövetelen. Távolabbi ismerősök/ szakmabeliek voltak főleg.

Beszélgettem sok emberrel, de feltűnt, hogy 1-2 férfi egyszerűen nem nézett a szemembe beszéd közben.. és ez baromira zavart, szoktam néha más társaságokban is tapasztalni ilyet ezért gondoltam, hogy mostmár kiírok erről egy kérdést


2019. márc. 2. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mennyire volt kivágott a felsőd? Mennyire van jó alakod és vettél fel kihangsúlyozó ruhákat?
2019. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Túl nagy a melled, volt valami a fogad között, kancsal vagy és nem tudják hova nézzenek, mindenki szerelmes beléd... Most komolyan honnan tudnánk?


Lehet zavarban vannak én is szoktam ezt csinálni ha olyan nővel kell beszélgessek aki akár be is jöhetne de csak felületesen ismerem.

2019. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
46%
Mondat eleje nagy betű, mondat végét ponttal zárunk, és a "most már" külön írjuk. Ez baromira zavart, gondoltam szólók már emiatt.
2019. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki más, nem mindenki szeret szinte ismeretlenekkel szem kontaktust folytatni végig ahogy beszélnek.
2019. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as. Köszi! Nem magyarázkodom hogy telefonról írtam és siettem mert nem érzem úgy, hogy bármennyire releváns ez a kérdés megértése szempontjából. Esetleg a kérdésemre is válaszolsz?


A többieknek köszönöm!

Egyébként nem voltam kivágott felsőben

2019. márc. 2. 18:51
 6/9 anonim válasza:

Válaszolnék ha lehetne érdemleges válasszal reagálni. Mert erre így nem lehet.

Hová nézett a két férfi?

Hogy volt pontosan a szituáció, a körülmények?

2019. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

maguk elé néztek leginkább, az asztalra pl.


A szituáció: társaság ül egy asztal körül, 2-2 ember beszélget. Én beszélgetek a mellettem ülővel, van aki a szemembe néz végig, más pedig szinte egyszer sem, pedig én felé fordulok.

2019. márc. 2. 19:09
 8/9 anonim válasza:
73%

Zavarban lehettek, talán első ilyen esemény.

Nem érdeklődtek irántad egyáltalán az biztos. Ne vedd fel.

2019. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan hogy társaságban hébe-hóba kérdeztek valamit nekem meg egyre csak egy vezérlés-csere járt az eszemben és csak néztem mint hal a szatyorban. Vannak ilyen napok, lehet kettejüknek ez volt.
2019. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!